Royal Canin Giant Junior, 15 kg
Junior suché krmivo pro velmi velké psy
1 749,00 Kč
(116,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat
- Díky upravenému obsahu proteinů může podporovat rozvoj svalstva
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
Popis
Ve fázi růstu štěňata zažívají nová setkání i objevy a především se fyzicky mění. Postupně se vyvíjí také jejich přirozená obranyschopnost, proto potřebují podporu v podobě vhodné výživy. ROYAL CANIN Giant Junior je speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám štěňat obzvláště velkých plemen ve věku od 8. do 18./24. měsíce, která v dospělosti dosahují hmotnosti od 45 kg.
Proč je speciální krmivo pro druhou fázi růstu štěňat velmi velkých plemen důležité?
Chutné krmivo vědecky prokazatelně podporuje vývoj vlastní obranyschopnosti štěňat díky komplexu živin s vitaminy E a C.
Protože velmi velké štěně ve druhé fázi růstu od 8. do 18./24. měsíce buduje více svalové hmoty, může být vývoj svalstva podpořen přizpůsobeným obsahem bílkovin. Obsažená kombinace prebiotik (MOS) a vysoce stravitelných bílkovin navíc podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení.
ROYAL CANIN závazek kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Giant Junior nabízíte svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► Konečná hmotnost 45 kg:
8 měsíců: 594 g; 10 měsíců: 519 g; 14 měsíců: 425 g; 18 měsíců: Giant Adult; 24 měsíců: Giant Adult
► Konečná hmotnost 60 kg:
8 měsíců: 742 g; 10 měsíců: 655 g; 14 měsíců: 533 g; 18 měsíců: 526 g; 24 měsíců: Giant Adult
► Konečná hmotnost 70 kg:
8 měsíců: 834 g; 10 měsíců: 783 g; 14 měsíců: 602 g; 18 měsíců: 595 g; 24 měsíců: Giant Adult
► Konečná hmotnost 80 kg:
8 měsíců: 921 g; 10 měsíců: 883 g; 14 měsíců: 700 g; 18 měsíců: 660 g; 24 měsíců: Giant Adult
► Konečná hmotnost 90 kg:
8 měsíců: 1006 g; 10 měsíců: 964 g; 14 měsíců: 765 g; 18 měsíců: 721 g; 24 měsíců: Giant Adult
► Konečná hmotnost 100 kg:
8 měsíců: 1089 g; 10 měsíců: 1044 g; 14 měsíců: 828 g; 18 měsíců: 781 g; 24 měsíců: Giant Adult
| Produkt č. | ROC-3085 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550707077 |
| Výrobce č. | 3085 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | junior |
| Velikost zvířete: | velmi velká (od 45 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost, růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), kukuřice, kukuřičná krmná mouka, rýže, živočišný tuk, pšeničné lepkové krmivo[1], pšeničná krmná mouka, sušená řepná dužina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, sójový olej, produkty z kvasnic, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), šťáva z Yucca schidigera, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 31 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surový popel | 7,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| vápník | 1,3 % |
| fosfor | 0,99 % |
| vitamín E | 480 mg |
| vitamín C | 380 mg |
| L-karnitin | 305 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 16.500 IE |
| vitamín D3 | 1.100 IE |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 129 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Giant Junior (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování