Dokas Kuřecí prsa v proužcích, 70 g

Pamlsek pro psy

50,00 Kč

(714,29 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 70 g

Skladem od 04. listopadu

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do pátek, 06. listopadu

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Jemné masové proužky
  • Šetrně sušené vzduchem
  • Obzvláště nízký obsah tuku

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Dokas Sušená kuřecí prsa (welfare), 170 g

Dokas Kuřecí prsa v proužcích, 70 g 50,00 Kč (714,29 Kč / kg)
Dokas Sušená kuřecí prsa (welfare), 170 g 150,00 Kč (882,35 Kč / kg)
Celková cena: 200,00 Kč
Popis

Jemné masové proužky Dokas jsou šetrně sušené vzduchem a mají obzvláště nízký obsah tuku. Skládají se ze 100 % z vysoce kvalitního filetu z kuřecích prsou* a představují skvělý pamlsek mezi jídly. Zcela výjimečný požitek, který zaručeně zajistí věrné psí pohledy.

* vztaženo na podíl masa

Doporučení pro krmení:

  • Ideální jako pamlsek nebo odměna mezi hlavními jídly.
  • V případě potřeby odpovídajícím způsobem snižte denní dávku krmiva.
  • Dbejte na dostatek pitné vody.
  • Po otevření skladujte balení v chladu a suchu.
  • Sáček pro uchování čerstvosti vždy dobře uzavřete a co nejdříve spotřebujte.
  • Absorbér obsažený v sáčku slouží čistě k zachování čerstvosti produktu.
  • Pamlsek podávejte pouze pod dohledem.
Produkt č. DOK-180307
Obsah: 70 g
EAN: 4251276200243
Výrobce č. 180307
Značky: Dokas
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

93 % Kuřecí prsní řízek, rostlinné vedlejší produkty, minerály

Složení

Analytické složky

Složení na 1 porci (100 g)
surový protein 57 %
surová vláknina 0,5 %
surový tuk 3,4 %
Rohöle und -fette 0 %
surový popel 4,1 %
Obsah vlhkosti 15 %
Energie 339 kcal
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Dokas Handelsgesellschaft mbH, Leimkugelstraße 7, 45141, Essen, Německo, www.dokas.eu

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Dokas Kuřecí prsa v proužcích (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení