Royal Canin Giant Adult, 15 kg
Suché krmivo pro velmi velké psy
1 749,00 Kč
(116,60 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravé kosti a klouby
- Podporuje zdravé trávení
- Optimální podpora vitality
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velmi velcí psi mají specifické vlastnosti. Proto je receptura GIANT z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním potřebám.

Objevte výhody tohoto produktu pro svého psa
Velmi velká velikost granulí pro podporu žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ KLOUBY – Pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velmi velkých psů díky kombinaci minerálních látek a živin.
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Pomáhá udržovat zdravé trávení díky vysoce stravitelným bílkovinám a vyváženému přísunu dietní vlákniny.
OPTIMÁLNÍ PODPORA VITALITY – Obsahuje kombinaci vitaminů a přispívá k udržení vitality a ochraně před volnými radikály.
VÝŽIVA PRO KAŽDÝ VĚK

ZVAŽTE ROYAL CANIN® PRO SVÉ ZVÍŘE
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Během více než 50 let výzkumu a inovací jsme vyvinuli výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různé velikosti, plemene a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST DO POSLEDNÍHO DETAILU
| Produkt č. | ROC-3095 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550703079 |
| Výrobce č. | 3095 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | velmi velká (od 45 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), kukuřice, kukuřičná krmná mouka, živočišný tuk, pšenice, rýže, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), kukuřičné glutenové krmivo, sušená řepná dužina, izolát rostlinných bílkovin, rybí olej, minerály, lignocelulóza, sójový olej, kvasnice a jejich části, olej z brutnáku lékařského, hydrolyzováno z korýšů (zdroj glukosaminu), květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzováno z chrupavky (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 20 % |
| surový popel | 1,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 5,3 % |
| NFE | 36,9 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 42 mg |
| jód (E2) | 4,2 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 55 mg |
| zinek (E6) | 133 mg |
| selen (E8) | 0,09 mg |
| taurin | 2 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Giant Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování