Royal Canin Fussy Exigent, 2 kg
Suché krmivo pro mimořádně vybíravé kočky
594,19 Kč 709,00 Kč -16%
(297,10 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Speciální kombinace aromat
- Křupavý tvar granulí
- Podporuje normální funkci močových cest
- Vhodné také pro kastrované kočky
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Pro Vaši kočku to může znamenat, že si krmiva nevšímá – nebo ho pravidelně nedojídá. Proto jsme vyvinuli ROYAL CANIN® FUSSY – speciálně přizpůsobené krmivo, které přesvědčí i ty nejnáročnější kočičí jazýčky.

VELMI CHUTNÉ – Kvalitní složky, speciálně vyvinutá aromata a křupavá textura granulí.
ZDRAVÁ HMOTNOST – Energeticky bohaté krmivo s vysokým obsahem bílkovin 40 %. Pomáhá vybíravým kočkám udržovat zdravou hmotnost.
ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY – Vyvinuto pro podporu
funkce močových cest u dospělých koček

Suché krmivo s přizpůsobenou velikostí granulí a speciálně vyvinutou chutí pro lepší akceptaci.

Kombinujte suché a mokré krmivo pro optimální zážitek z krmení
Kombinujte suché krmivo ROYAL CANIN® FUSSY s našimi variantami mokrého krmiva SENSORYTM nebo INSTINCTIVE – pro kompletní a vyváženou výživu.

PROČ ZVOLIT ROYAL CANIN® PRO VAŠEHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA?
Za každou výjimečnou schopností stojí jedinečná potřeba. ROYAL CANIN® už více než 55 let vědecky zkoumá chování a potřeby domácích mazlíčků – pro hlubší porozumění a přesně přizpůsobenou výživu v každé životní fázi.
| Produkt č. | ROC-R475625 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182551065701 |
| Výrobce č. | R475625 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | vysoký obsah bílkovin |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
sušený drůbeží protein, kukuřičná mouka, živočišný tuk, pšeničná mouka, pšeničný lepek[1], Rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, kukuřičný lepek, kvasnicové výrobky, minerály, fruktooligosacharidy, Schizochytrium sp. olej z řas, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 40 % |
| surová vláknina | 1 % |
| surové oleje a tuky | 17,5 % |
| surový popel | 7 % |
| Energie ME | 4.175 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 13.300 IE |
| Vitamin D3 | 700 IE |
| železo (3b103) | 28 mg |
| jód (3b201, 3b202) | 2,8 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 9 mg |
| mangan (3b502, 3b504) | 37 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 115 mg |
| selen (3b801, 3b811, 3b812) | 0,07 mg |
| antioxidanty |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Fussy Exigent (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování