Royal Canin French Bulldog Adult, 9 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší francouzské buldočky od 12 měsíců
1 629,00 Kč
(181,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá k udržení svalové hmoty
- Zdravá kůže
- Snížený zápach stolice
-
francouzský buldoček
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN French Bulldog?
- Přispívá k udržení svalové hmoty
- Zdravá kůže
- Snížený zápach stolice

Proč speciální krmivo pro dospělé francouzské buldočky?
Francouzský buldoček je malé plemeno s výraznou svalovou hmotou, kompaktní stavbou těla a pevnými kostmi. Tito silní psi bývají obvykle pozorní, aktivní a inteligentní. Protože každé plemeno má své vlastní potřeby, měla by výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a optimální zdraví. ROYAL CANIN French Bulldog Adult je vhodné pro francouzské buldočky od 12 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých francouzských buldočků.
Francouzští buldočci jsou skutečné malé energické osobnosti. Jsou velmi bystří, sportovní a téměř neustále v pohybu. Francouzský buldoček potřebuje pravidelný pohyb, aby si udržel silné svaly. To znamená, že toto malé plemeno potřebuje výživu přizpůsobenou své intenzivní fyzické aktivitě. Díky speciálnímu složení s upraveným obsahem bílkovin a přídavkem L-karnitinu přispívá ROYAL CANIN French Bulldog Adult k udržení svalové hmoty. ROYAL CANIN French Bulldog Adult navíc podporuje optimální zdraví trávení a rovnováhu střevní mikroflóry. Díky tomu může pomoci omezit nadměrnou plynatost i zápach stolice.
Zdraví kůže Vašeho psa ovlivňuje také zdraví jeho srsti. Francouzský buldoček má poměrně řídkou srst bez podsady, a proto mívá často citlivou kůži. ROYAL CANIN French Bulldog je obohacen o brutnákový olej a Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují bariérovou funkci kůže, a tím přispívají k celkově zdravému stavu kůže. Upravený komplex živin navíc pomáhá vyživovat a pečovat o srst Vašeho psa.

Granule suchého krmiva jsou přizpůsobeny krátkému čenichu a brachycefalické čelisti tohoto plemene. Jsou navrženy tak, aby francouzský buldoček mohl granuli snadněji uchopit a zároveň byl podporován v dostatečném žvýkání před polknutím.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN French Bulldog Adult nabízíte svému francouzskému buldočkovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 8 | 112 |
| 9 | 122 |
| 10 | 132 |
| 11 | 142 |
| 12 | 152 |
| 14 | 170 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 8 | 130 |
| 9 | 142 |
| 10 | 153 |
| 11 | 164 |
| 12 | 176 |
| 14 | 197 |
► vysoká aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 8 | 147 |
| 9 | 161 |
| 10 | 174 |
| 11 | 187 |
| 12 | 200 |
| 14 | 224 |
| Produkt č. | ROC-3878 |
|---|---|
| Obsah: | 9 kg |
| EAN: | 3182550846042 |
| Výrobce č. | 3878 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, pšenice, živočišný tuk, sušený vepřový protein, pšeničný lepek, sušená drůbeží bílkovina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerály, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,9 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
| L-karnitin | 100 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 47 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 61 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 143 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,1 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin French Bulldog Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování