Royal Canin Digestive Care Maxi, 3 kg
Suché krmivo pro velké psy s citlivým trávením
539,23 Kč 609,00 Kč -11%
(179,74 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá ke zlepšení kvality stolice
Popis
Nepříjemné zažívací potíže mohou psům výrazně komplikovat každodenní život. Strava s kvalitními živinami přispívá nejen k pravidelnému trávení psa, ale také k jeho celkové pohodě. ROYAL CANIN Digestive Care Maxi je vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a bylo speciálně vyvinuto pro velké psy se sklony k zažívacím problémům.
ROYAL CANIN Digestive Care Maxi obsahuje vysoce kvalitní živiny, které podporují optimální činnost střev a výborné vstřebávání živin. Receptura navíc obsahuje směs různých prebiotik a vlákniny, které přispívají k vyvážené střevní mikroflóře a optimální kvalitě stolice.
Krmivo je vyráběno moderními a šetrnými výrobními postupy, které zajišťují vysokou stravitelnost obsažených živin. Tato vysoká stravitelnost je pravidelně ověřována důkladnými kontrolami kvality.
Prebiotika, známá také jako „prospěšné střevní bakterie“, vyživují přirozené bakterie ve střevním traktu psa a hrají důležitou roli pro celkové zdraví i zdraví střev.
Výživový program Digestive Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také perfektně kombinovat. Mokré krmivo lze podávat jako doplněk k suchému krmivu.
V interních studiích společnosti ROYAL CANIN bylo v 97 % případů po podávání Digestive Care Maxi prokázáno zlepšení kvality stolice – jasný ukazatel zdravého trávení. ROYAL CANIN Digestive Care Maxi tak prokazatelně přispívá ke správné kvalitě stolice.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 26 kg: 281 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 329 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 374 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 418 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 26 kg: 326 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 381 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 433 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 484 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 26 kg: 370 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 433 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 492 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 550 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 26 kg: 260 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 308 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 353 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 396 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 26 kg: 305 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 360 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 412 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 462 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 26 kg: 349 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 412 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 471 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 528 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-12033 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550852494 |
| Výrobce č. | 12033 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, ječmen, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, řepné řízky, rybí olej, sójový olej, minerály, psyllium (skořápky a semínka), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,9 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 19.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 50 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 133 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Digestive Care Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování