Royal Canin Dermacomfort Medium, 12 kg
Suché krmivo pro středně velké psy s citlivou pokožkou
2 079,00 Kč
(173,25 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Receptura se zvláště dobrou snášenlivostí pro kůži
Popis
Citlivá, podrážděná a svědivá pokožka může vést k nebezpečnému škrábání, infekcím i nepříjemné návštěvě veterináře. ROYAL CANIN Dermacomfort Medium je vhodné pro psy s hmotností od 11 do 25 kg a obsahuje pouze vysoce kvalitní živiny a zdroje bílkovin, které jsou přizpůsobeny specifickým potřebám středně velkých psů.
Receptura byla speciálně vyvinuta pro podporu pohody psa a obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny (mimo jiné ve formě GLA, EPA a DHA), které pomáhají pokožku vyživovat a podporovat její zdraví.
Toto chutné krmivo obsahuje pečlivě vyvinuté granule, které jsou dokonale přizpůsobeny chrupu středně velkých psů.
Výživový program Dermacomfort je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také libovolně kombinovat.
91 % majitelů psů bylo již po 2 měsících používání přesvědčeno o účinnosti. ROYAL CANIN Dermacomfort Medium je tak prokazatelně skvělou volbou pro psy se sklony k podráždění pokožky.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 11 kg: 144 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 182 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 226 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 267 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 11 kg: 167 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 211 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 261 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 309 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 11 kg: 190 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 239 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 297 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 351 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 11 kg: 122 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 159 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 203 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 244 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 11 kg: 144 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 188 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 239 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 286 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 11 kg: 167 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 15 kg: 217 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 20 kg: 274 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 25 kg: 329 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2962 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550928526 |
| Výrobce č. | 2962 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
rýže, pšeničný lepek[1], pšenice, živočišný tuk, kukuřičný lepek, oves (loupané), kukuřice, minerály, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sójový olej, řepné řízky, rybí olej, lněná mouka, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 17 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,9 % |
| omega 6 | 3,42 % |
| kyselina gama-linolenová | 0,03 % |
| omega 3 | 1,13 % |
| EPA/DHA | 0,41 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 67 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 67 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 150 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,17 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dermacomfort Medium (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování