Royal Canin Rottweiler Adult, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší rotvajlery od 18. měsíce života
1 499,00 Kč
(124,92 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravá srdeční činnost
- Pomáhá udržovat svalovou hmotu
- Podpora kostí a kloubů
-
rotvajler
Popis

Proč zvolit speciální krmivo pro dospělé rotvajlery?
- Podpora zdravé srdeční činnosti
- Zachování svalové hmoty
- Podpora kostí a kloubů

Rotvajler je dobromyslný a poslušný pes s velkou potřebou pohybu. Jeho silná stavba těla a výrazné osvalení patří mezi nejcharakterističtější znaky tohoto plemene. Každé psí plemeno má však odlišné potřeby, a proto by optimální výživa měla tyto rozdíly zohledňovat a nabízet přizpůsobený profil živin.

ROYAL CANIN Rottweiler Adult je vhodné pro rotvajlery od 18 měsíců věku. Toto krmivo bylo speciálně vyvinuto s ohledem na nutriční potřeby dospělých rotvajlerů a obsahuje vybrané živiny, jako jsou taurin, EPA a DHA, které podporují zdravou srdeční činnost. Silné a svalnaté tělo aktivního rotvajlera vyžaduje přizpůsobený obsah bílkovin. Díky speciální kombinaci vyššího obsahu proteinů a přídavku L-karnitinu přispívá ROYAL CANIN Rottweiler Adult k udržení svalové hmoty a optimální tělesné hmotnosti.
Bez dostatečné fyzické aktivity má rotvajler sklony k nadváze. Proto hrají pohyb i správná výživa důležitou roli v celkovém zdravotním stavu Vašeho psa. Ať už při práci nebo během procházky, rotvajler je aktivní a energický pes. To však znamená i zvýšenou zátěž pro kosti a klouby. Z tohoto důvodu je ROYAL CANIN Rottweiler Adult obohaceno o EPA a DHA – omega-3 mastné kyseliny, které mohou pomoci podpořit zdraví kostí a kloubů Vašeho psa.

Exkluzivní granule ROYAL CANIN Rottweiler Adult byly speciálně navrženy tak, aby usnadnily jejich příjem. Zároveň podporují důkladné žvýkání a přispívají k pocitu sytosti, což může pomoci při udržení ideální hmotnosti.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální nutriční potřeby i životní styl psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Rottweiler Adult poskytujete svému dospělému rotvajlerovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 40 | 375 |
| 42 | 389 |
| 44 | 403 |
| 46 | 417 |
| 48 | 430 |
| 50 | 444 |
| 52 | 457 |
| 54 | 470 |
| 56 | 483 |
| 58 | 496 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 40 | 494 |
| 42 | 512 |
| 44 | 530 |
| 46 | 548 |
| 48 | 566 |
| 50 | 584 |
| 52 | 601 |
| 54 | 618 |
| 56 | 636 |
| 58 | 653 |
► vysoká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 40 | 573 |
| 42 | 594 |
| 44 | 615 |
| 46 | 636 |
| 48 | 657 |
| 50 | 677 |
| 52 | 697 |
| 54 | 717 |
| 56 | 737 |
| 58 | 757 |
Doba krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3312 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550736060 |
| Výrobce č. | 3312 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], kukuřice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, rybí olej, řepné řízky, minerály, sójový olej, sušená rajčatová dřeň (zdroj lykopenu), droždí (zdroj mannanových oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,5 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,3 % |
| EPA/DHA | 0,5 % |
| L-karnitin | 830 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.800 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| taurin | 2,5 g |
| železo (3b103) | 67 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 70 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 138 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,18 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Rottweiler Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování