Royal Canin Dental Care Mini, 1 kg
Suché krmivo pro malé psy s citlivými zuby
300,00 Kč
(300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snižuje tvorbu zubního plaku
Popis
Zdravý chrup je u psů naprostý základ. Pokud se bakterie nahromaděné na zubech po jídle správně neodstraní, může se rychle vytvořit plak a následně zubní kámen, který může představovat riziko pro zdraví psa.
ROYAL CANIN Dental Care Mini je vhodné pro psy do 10 kg, kteří mají sklony k tvorbě zubního kamene. Toto chutné krmivo má funkční texturu granulí, která zároveň čistí psí zuby a pomáhá předcházet tvorbě plaku a zubního kamene.
Speciální granule při každém soustu obklopují zuby psa, a tím přispívají k mechanickému čištění povrchu zubů během žvýkání.
Výživné granule v ROYAL CANIN Dental Care Mini jsou navíc obohaceny o chelátory, které vážou vápník ve slinách psa, a pomáhají tak předcházet tvorbě zubního kamene.
Výživový program Dental Care je dostupný jako křupavé suché krmivo a je vhodný jako kompletní krmivo.
Příslib kvality ROYAL CANIN je podložen vědeckými důkazy: v interních studiích bylo prokázáno, že ROYAL CANIN Dental Care Mini snižuje opětovnou tvorbu zubního plaku až o 69 %. Prokazatelně tak účinně přispívá k boji proti zubnímu kameni.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 1 kg: 25 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 57 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 95 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 140 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 1 kg: 29 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 66 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 110 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 162 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 1 kg: 33 g suchého krmiva; hmotnost 3 kg: 75 g suchého krmiva; hmotnost 6 kg: 125 g suchého krmiva; hmotnost 10 kg: 184 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4746 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 3182550894395 |
| Výrobce č. | 4746 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | zuby |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřičná krmná mouka, drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), sušená řepná dužina, minerály, lignocelulóza, celulózový prášek
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 23 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surová vláknina | 2,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,9 % |
| NFE | 42,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 39 mg |
| jód (E2) | 3,9 mg |
| měď (E4) | 12 mg |
| mangan (E5) | 51 mg |
| zinek (E6) | 128 mg |
| selen (E8) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| trifosforečnan pentasodný | 3,5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dental Care Mini (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování