Royal Canin Dental Care Maxi, 9 kg
Suché krmivo pro velké psy s citlivými zuby
1 629,00 Kč
(181,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snižuje tvorbu zubního plaku
Popis
Zdravý chrup je pro psa naprosto zásadní. Pokud nejsou bakterie, které se po krmení usazují na zubech, správně odstraněny, může se rychle tvořit plak a následně zubní kámen, což může představovat riziko pro zdraví psa. ROYAL CANIN Dental Care Maxi je chutné kompletní krmivo vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg, které podporuje zdraví zubů.
Funkční textura granulí ROYAL CANIN Dental Care Maxi je navržena tak, aby při kousání pomáhala čistit psí zuby. Pokročilé granule při každém soustu obklopují zuby psa a přispívají tak k mechanickému čištění jejich povrchu během žvýkání. Výživné granule ROYAL CANIN Dental Care Maxi jsou navíc obohaceny o chelátory, které vážou vápník ve slinách psa, čímž pomáhají omezovat novou tvorbu zubního plaku a podporují zdraví zubů.
Výživový program Dental Care je k dispozici jako křupavé suché krmivo a je vhodný jako kompletní krmivo.
Příslib kvality ROYAL CANIN je podložen vědeckými důkazy: v interních studiích bylo prokázáno, že ROYAL CANIN Dental Care Maxi snižuje novou tvorbu zubního plaku až o 75 %. ROYAL CANIN Dental Care Maxi tak prokazatelně účinně přispívá k boji proti zubnímu kameni.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 26 kg: 286 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 334 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 380 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 425 g suchého krmiva
► normální aktivita:
hmotnost 26 kg: 331 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 387 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 440 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 492 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 26 kg: 377 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 440 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 501 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 559 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4733 |
|---|---|
| Obsah: | 9 kg |
| EAN: | 3182550894203 |
| Výrobce č. | 4733 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | zuby |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřičná krmná mouka, drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), lignocelulóza, sušená řepná dužina, minerály, celulózový prášek
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 23 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surová vláknina | 2,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6 % |
| NFE | 42,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 39 mg |
| jód (E2) | 3,9 mg |
| měď (E4) | 12 mg |
| mangan (E5) | 51 mg |
| zinek (E6) | 128 mg |
| selen (E8) | 0,06 mg |
| trifosforečnan pentasodný | 3,5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dental Care Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování