Royal Canin Dalmatian Adult, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší dalmatiny od 15 měsíců
1 999,00 Kč
(166,58 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podporuje funkci močových cest
- Podporuje funkci srdce
-
dalmatin
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé dalmatiny?
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podporuje funkci močových cest
- Podporuje činnost srdce

Dalmatin je aktivní plemeno, které potřebuje dostatek pohybu i zaměstnání, aby se nenudilo. Dalmatini jsou velmi přítulní a milují blízkost svého člověka. Toto psí plemeno je navíc velmi citlivé a vnímavé. Každé plemeno má své specifické potřeby, a proto by měla výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a optimální zdraví. ROYAL CANIN Dalmatian Adult je vhodné pro dalmatiny od 15. měsíce věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých dalmatinů.

Dalmatin je běžecký pes – doma bývá klidný, venku temperamentní. Proto potřebuje výživu přizpůsobenou své vyšší fyzické aktivitě. ROYAL CANIN Dalmatian Adult přispívá k udržení svalové hmoty. Navíc je ROYAL CANIN Dalmatian Adult speciálně obohaceno o taurin, který podporuje činnost srdce.
EPA a DHA, cenné Omega-3 mastné kyseliny, přispívají ke zdraví kůže a zároveň podporují zdraví srdce. Stejně jako většina psích plemen s bílou srstí má i dalmatin citlivou kůži. Díky speciálnímu komplexu živin je podporována bariérová funkce kůže. Přizpůsobené zdroje bílkovin podporují zdravé močové cesty a pomáhají udržovat jejich správnou funkci.

Granule Dalmatian Adult byly vyvinuty speciálně tak, aby dalmatinům usnadňovaly příjem krmiva. Speciální textura a vysoká chutnost granulí zároveň přispívají k tomu, že je Váš pes důkladně kouše a rád přijímá.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Dalmatian Adult poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 20 | 231 |
| 22 | 248 |
| 24 | 264 |
| 26 | 281 |
| 28 | 297 |
| 30 | 312 |
| 32 | 328 |
| 34 | 343 |
| 36 | 358 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 20 | 267 |
| 22 | 287 |
| 24 | 306 |
| 26 | 325 |
| 28 | 344 |
| 30 | 362 |
| 32 | 380 |
| 34 | 397 |
| 36 | 415 |
► aktivní:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 20 | 303 |
| 22 | 326 |
| 24 | 348 |
| 26 | 369 |
| 28 | 390 |
| 30 | 411 |
| 32 | 432 |
| 34 | 452 |
| 36 | 471 |
Doba krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3842 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550765183 |
| Výrobce č. | 3842 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, kukuřičná mouka, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, vaječný prášek, pšeničná mouka, kukuřičný lepek, minerály, rostlinná vlákna, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rybí olej, sójový olej, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 22 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,4 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| taurin | 2 g |
| železo (3b103) | 79 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 6 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 151 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,24 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dalmatian Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování