Royal Canin Cavalier King Charles Adult, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší Cavalier King Charles španěly od 10 měsíců
400,00 Kč
(266,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje funkci srdce
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
- Krásná srst
-
kavalír King Charles španěl
Popis

Proč ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult?
- Podporuje správnou funkci srdce
- Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
- Podporuje krásnou srst

Proč speciální krmivo pro dospělé Cavalier King Charles španěly?
Cavalier King Charles španělé jsou veselí a inteligentní psi. Typickým znakem tohoto plemene jsou dlouhé uši pokryté jemnou a hedvábnou srstí. Přestože mohou být zpočátku rezervovaní, jedná se o laskavé a milující psy. Každé plemeno má své specifické potřeby, a proto by jim měla být přizpůsobena i výživa, aby podporovala optimální zdraví psa. ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult je vhodné pro dospělé psy od 10 měsíců věku. Suché krmivo obsahuje živiny podporující správnou funkci srdce – například upravený obsah minerálních látek, EPA a DHA, taurin, L-karnitin a antioxidanty. ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult navíc pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost Vašeho psa.
Pro podporu ideální tělesné hmotnosti by měl mít Cavalier King Charles španěl dostatek pohybu. Denní energetický příjem by měl být kontrolován a přizpůsoben jeho potřebám. Kombinace obou faktorů je zásadní. Z nutričního hlediska ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult podporuje udržení optimální tělesné hmotnosti Vašeho psa. Pod dlouhou a hedvábnou srstí se nachází citlivá pokožka, která vyžaduje odpovídající péči. Proto toto suché krmivo obsahuje živiny přizpůsobené zdraví pokožky a srsti. Mezi tyto živiny patří omega-3 mastné kyseliny, jako jsou EPA a DHA, a brutnákový olej.

Krokety suchého krmiva Cavalier King Charles Adult byly speciálně vyvinuty tak, aby usnadnily Cavalier King Charles španělům příjem potravy. Speciální textura a vysoká chutnost kroket navíc podporují důkladné žvýkání a zajišťují, že si je Váš pes rád vychutná.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Cavalier King Charles Adult poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučení ke krmení:
► nízká aktivita:
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 5 | 85 |
| 6 | 97 |
| 8 | 120 |
| 9 | 132 |
► běžná aktivita:
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 5 | 98 |
| 6 | 112 |
| 8 | 139 |
| 9 | 152 |
► vysoká aktivita:
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 5 | 111 |
| 6 | 128 |
| 8 | 159 |
| 9 | 173 |
| Produkt č. | ROC-3291 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550743501 |
| Výrobce č. | 3291 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, pšeničný lepek[1], sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, rostlinná vlákna, minerály, rybí olej, sójový olej, sušená rajčatová dřeň (zdroj lykopenu), fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,8 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
| L-karnitin | 401 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| taurin | 1,8 g |
| železo (3b103) | 49 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 63 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 144 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,11 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Cavalier King Charles Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování