Royal Canin Boxer Adult, 12 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší boxery od 15 měsíců
1 749,00 Kč
(145,75 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá k udržení ideální svalové hmoty
- Podporuje funkci srdce
- Obsahuje komplex antioxidantů
-
boxer
Popis
Sebevědomí, hraví a inteligentní boxeři patří mezi nejatletičtější psí plemena. Aby byly naplněny jejich specifické potřeby, měla by výživa podporovat jejich jedinečný životní styl a optimální zdraví. ROYAL CANIN Boxer Adult je vhodné pro boxery od 15 měsíců věku a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám dospělých boxerů.
Proč je speciální krmivo pro dospělé boxery důležité?
Boxeři jsou známí tím, že při fyzické aktivitě vydávají ze sebe maximum. To znamená, že dospělý boxer potřebuje výživu speciálně přizpůsobenou jeho intenzivnímu pohybu. Díky speciálnímu složení s upraveným obsahem bílkovin a přídavkem L-Carnitinu přispívá ROYAL CANIN Boxer Adult k udržení svalové hmoty. Speciální živiny, jako jsou Taurin, EPA & DHA, navíc podporují srdeční funkci tohoto plemene. Exkluzivní komplex antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály a může podporovat přirozenou obranyschopnost psa.
Granule suchého krmiva jsou přizpůsobené krátkému čenichu tohoto plemene, usnadňují příjem krmiva a podporují důkladné žvýkání před polknutím. ROYAL CANIN Boxer Adult navíc obsahuje speciální živiny, jako jsou Taurin, EPA & DHA, které mohou podporovat srdeční funkci.
ROYAL CANIN – záruka kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální výživové potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Boxer Adult poskytujete svému dospělému boxerovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nižší aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 24 | 255 |
| 26 | 271 |
| 28 | 286 |
| 30 | 301 |
| 32 | 316 |
| 34 | 331 |
| 36 | 346 |
| 38 | 360 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 24 | 335 |
| 26 | 356 |
| 28 | 377 |
| 30 | 397 |
| 32 | 416 |
| 34 | 436 |
| 36 | 455 |
| 38 | 474 |
► aktivní:
| Hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 24 | 389 |
| 26 | 413 |
| 28 | 437 |
| 30 | 460 |
| 32 | 483 |
| 34 | 505 |
| 36 | 527 |
| 38 | 549 |
Doporučená doba krmení:
- 1/2 ráno
- 1/2 večer
| Produkt č. | ROC-3172 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550719766 |
| Výrobce č. | 3172 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, živočišný tuk, sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, pšeničný lepek[1], sušený vepřový protein, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, minerály, řepné řízky, sójový olej, rybí olej, kokosový olej, sušená rajčatová dřeň (zdroj lykopenu), droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,4 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,9 % |
| EPA/DHA | 0,34 % |
| L-karnitin | 840 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 27.400 IE |
| vitamín D3 | 731 IE |
| taurin | 2,3 g |
| železo (3b103) | 48 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 63 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 142 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,11 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Boxer Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování