Royal Canin Beagle Adult, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší beagly od 12 měsíců
500,00 Kč
(166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
- Podporuje kontrolovaný příjem krmiva
- Podpora kostí a kloubů
-
bígl
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé bígly?
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
- Napomáhá kontrolovanému příjmu potravy
- Podpora kostí a kloubů

Bíglové jsou obvykle veselí, inteligentní psi a nenároční společníci. Výživa je i u dospělého bígla jedním ze základních pilířů zdravého života. Proto je výběr vhodně přizpůsobeného krmiva velmi důležitý. ROYAL CANIN Beagle Adult je vhodné pro bígly od 12 měsíců věku a bylo vyvinuto speciálně podle potřeb dospělých psů. Bígl je známý velkou chutí k jídlu a sklonem k přibírání na váze.

Toto krmivo pro konkrétní plemeno má proto speciálně upravený obsah energie, který Vašemu bíglovi pomáhá udržet si ideální hmotnost. Obsažená kombinace vlákniny přispívá k dlouhotrvajícímu pocitu sytosti a podporuje zdravé trávení i pravidelné vyprazdňování.

Granule suchého krmiva se vyznačují speciálním tvarem, který podporuje žvýkání a pomáhá předcházet příliš hltavému příjmu potravy.

Dospělý bígl je kompaktní, silný a atletický pes, jehož krátká lesklá srst zvýrazňuje svaly i přirozenou sílu. Bígl je velmi aktivní pes, který se rychle nadchne a zajímá se o vše, co se kolem něj děje. To je patrné zejména při pohybových aktivitách a venkovních dobrodružstvích. Stavba kostí a kloubů může být podpořena výživou, která zajišťuje dostatečný přísun vhodných živin. ROYAL CANIN Beagle Adult proto vychází z upravené receptury se speciálními živinami, například Omega-3-Fettsäuren (jako EPA a DHA), které mohou pomáhat udržovat zdraví kostí a kloubů.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Beagle Adult nabízíte svému bíglovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Dávka krmiva v g |
| 12 | 171 |
| 14 | 192 |
| 16 | 212 |
| 18 | 232 |
► běžná aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Dávka krmiva v g |
| 12 | 198 |
| 14 | 222 |
| 16 | 246 |
| 18 | 268 |
► vysoká aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Dávka krmiva v g |
| 12 | 225 |
| 14 | 253 |
| 16 | 279 |
| 18 | 305 |
| Produkt č. | ROC-3923 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550821766 |
| Výrobce č. | 3923 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, rýže, pšenice, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, pšeničný lepek[1], řepné řízky, minerály, rybí olej, produkty z kvasnic, psyllium (slupky a semínka), sójový olej, fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 3,7 % |
| obsah tuku | 12 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,3 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 28.500 IE |
| vitamín D3 | 763 IE |
| železo (3b103) | 42 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,2 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 54 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Beagle Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování