Royal Canin Ageing 11+ v želé 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro kočky od 11 let
466,82 Kč 559,00 Kč -16%
(457,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- HealthyAge7™ Complex
- Podporuje normální trávení
- Podporuje normálně fungující klouby
- Snadno žvýkatelná textura
Popis
ROYAL CANIN® AGEING 11+ kousky v želé je vlhké krmivo pro kočky od 11 let.
ROYAL CANIN® AGEING 11+ bylo vyvinuto pro starší kočky a testováno přímo jimi. Má snadno rozkousatelnou texturu, aby Vaší kočce nabídlo příjemný zážitek z krmení.
Tato receptura s naším HealthyAge7™ Complex nabízí přesnou směs živin pro udržení 7 oblastí optimálního zdraví a vitality starších koček:
- Apetit & hmotnost: Velmi chutné krmivo s vysokým obsahem energie, které odpovídá preferencím koček a pomáhá udržet ideální hmotnost.
- Trávení: Prebiotická vláknina a vysoce stravitelné proteiny pro podporu optimálního trávení.
- Pohyblivost: obsahuje EPA+DHA a Chondroitin pro podporu zdraví kloubů a pohyblivosti.
- Kůže & srst: Obsažená kyselina linolová a zinek přispívají k udržení zdravé kůže a srsti.
- Ledviny: obsahuje kvalitní proteiny a upravený obsah fosforu pro podporu zdraví ledvin.
- Mozek & zrak: Obsahuje Tryptophan, EPA+DHA, Taurin a Vitamin A pro podporu mozkových funkcí a zraku.
- Obranyschopnost: Obsahuje vitamíny C a E, Taurin, Beta-Carotin a Lycopen pro podporu přirozené obranyschopnosti organismu.
ROYAL CANIN® AGEING 11+ je k dispozici v různých texturách, včetně kousků v omáčce, extra jemné Mousse a jako suché krmivo.
| Produkt č. | ROC-R601184 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579050040 |
| Výrobce č. | R601184 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, 0,003 % hydrolyzovaná chrupavka[1], rostlinné proteinové extrakty, rostlinné vedlejší produkty, oleje a tuky, minerály, zelenina, droždí, cukr
- zdroj chondroitinu
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 9,5 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| surové oleje a tuky | 4,5 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 81,3 % |
| kyselina linolová | 1,4 % |
| fosfor | 0,15 % |
| EPA/DHA | 0,12 % |
| beta karoten | 3,8 mg |
| lykopen | 1,7 mg |
| vitamín A | 15.000 IE |
| Energie ME | 864 kcal |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 300 IE |
| vitamín e | 105 mg |
| vitamín C | 83 mg |
| taurin | 1,1 g |
| tryptofan | 1,3 g |
| železo (3b103) | 6 mg |
| jód (3b202) | 0,24 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 1,6 mg |
| mangan (3b502, 3b504) | 1,8 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 18 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| kasiová guma | 2,9 g |
Senzorické přísady
| Složení |
|---|
| aromata |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Ageing 11+ v želé 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování