Rinti Kennerfleisch 400 g, Drůbeží srdce (400 g)
Hlavní krmivo pro psy
47,21 Kč 50,00 Kč -6%
(118,03 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Rinti
Kennerfleisch Kaninchen
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
80,00 Kč(100,00 Kč / kg) -
Rinti
Kennerfleisch Lachs
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé psy
42,46 Kč 50,00 Kč(106,15 Kč / kg) -
-
-
-
Rinti
Kennerfleisch kachna kapsička
Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro psy
50,00 Kč(125,00 Kč / kg)
Vlastnosti
- Pro dospělé psy
- Vysoký obsah masa
- S omega-3 mastnými kyselinami
- Bez obilovin
- Bez sacharidů
- Bez umělých barviv a konzervantů
Popis
Díky vysokému podílu čerstvého masa (70 %) a lahodných vnitřností slibuje Kennerfleisch jedinečný chuťový zážitek pro dospělé psy.
Tato delikatesa s obsahem vícenenasycených omega-3 mastných kyselin z lněného oleje posiluje imunitní systém a podporuje buněčnou ochranu Vašeho psa. Cenná vláknina z řepných vláken navíc přispívá k dobrému trávení a zdravé střevní mikroflóře.
Krmivo nabízí pestrou stravu a dodává všechny důležité živiny, vitaminy a minerální látky. Mokré krmivo neobsahuje sóju ani obiloviny a je rovněž bez barviv a konzervantů.
Díky vynikající masové chuti si Váš čtyřnohý přítel krmivo Rinti Kennerfleisch zamiluje!
Doporučené dávkování:
Individuální potřeba krmiva závisí na plemeni, věku a temperamentu Vašeho psa.
Orientační dávkování dle očekávané dospělé hmotnosti:
- 8 kg: cca 400 g krmiva Kennerfleisch denně
- 20 kg: cca 800 g krmiva Kennerfleisch denně
- 52 kg: cca 1600 g krmiva Kennerfleisch denně
| Produkt č. | RIN-105128 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 4000158910578 |
| Výrobce č. | 105128 |
| Značky: | Rinti |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Obsah: | 300 - 400 g, 400 - 800 g |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
15 % drůbeží srdce, kuřecí srdce, plíce, mušle, játra, vemeno, vepřová kůže, bachor, minerály, 0,2 % lněný olej, 0,2 % vláknina z červené řepy
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| obsah tuku | 8 % |
| surová vláknina | 0,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2,5 % |
| vlhkost | 77 % |
| vápník | 0,3 % |
| fosfor | 0,25 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 300 IE |
| vitamín E (jako all-rac-alfa-tokoferylacetát) | 40 mg |
| zinek (jako oxid zinečnatý) | 30 mg |
| mangan (jako monohydrát síranu manganatého) | 2 mg |
| měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) | 3 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Rinti Kennerfleisch 400 g (čeština)
3 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (20%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
5 hodnocení
Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 3 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování