Whiskas - předení na plné obrátky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Whiskas: 1 - 30 z 47 produktů

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
190,84 Kč 230,00 Kč (100,44 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 80 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 6.800 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Obsahuje zinek
657,87 Kč 779,00 Kč (96,75 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem

Whiskas Junior suché krmivo s kuřecím masem, 800 g

  • Pro mladé kočky ve věku 2-12 měsíců
  • Křupavý obal
  • Měkká výplň
116,54 Kč 140,00 Kč (145,68 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+

Whiskas Suché krmivo s hovězím 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+

Whiskas Megapack 40 x 85 g výběr drůbeže v želé 1+, 3.400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Drůbeží variace
  • Pro silné svaly
360,67 Kč 430,00 Kč (106,08 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v želé 11+, 1.020 g

  • Pro kočky od 11 let
  • Pro zdravé močové cesty a silné srdce
  • Obsahuje taurin
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+

Whiskas Suché krmivo s kuřecím 1+, 7 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
594,19 Kč 709,00 Kč (84,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S vitamíny a minerály
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 24 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s kuřetem a sýrem, 180 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
114,41 Kč 140,00 Kč (635,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+

Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 3,80 kg

  • Pro kočky od 1 roku
  • Vyvážené a chutné
  • Křupavé
350,06 Kč 420,00 Kč (92,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Sticks - bohaté na kuře

Whiskas Sticks -​ bohaté na kuře, 18 g

  • Svačinka na přilepšenou
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Bez barviv a aromat
31,62 Kč 40,00 Kč (1 756,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Dentabites s kuřecím

Whiskas Dentabites s kuřecím, 40 g

  • Minimalizuje zubní kámen
  • Vědecky ověřeno VOHC
48,61 Kč 60,00 Kč (1 215,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+

Whiskas Konzerva s drůbežím v omáčce 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S drůbežím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky s kuřetem a sýrem

Whiskas Křupavé taštičky s kuřetem a sýrem, 60 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
48,61 Kč 60,00 Kč (810,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s lososem

Whiskas Křupavé taštičky Megapack s lososem, 180 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
114,41 Kč 140,00 Kč (635,61 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+

Whiskas Multipack 12 x 85 g výběr drůbeže v omáčce 1+, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S vitamíny a minerály
  • Bez umělých přísad
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky s krůtou

Whiskas Křupavé taštičky s krůtou, 60 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
48,61 Kč 60,00 Kč (810,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Sticks - bohaté na hovězí

Whiskas Sticks -​ bohaté na hovězí, 18 g

  • Svačinka na přilepšenou
  • S omega-3 mastnými kyselinami
  • Bez barviv a aromat
31,62 Kč 40,00 Kč (1 756,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky Anti Hairball

Whiskas Křupavé taštičky Anti Hairball, 50 g

  • Křupavé
  • Měkké jádro
  • Zabraňují tvorbě chuchvalců srsti
48,61 Kč 60,00 Kč (972,20 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb

Whiskas Multipack 24 x 85 g výběr ryb, 2.040 g

  • Pro dospělé kočky
  • Pro péči o kůži a srst
  • Podporuje imunitní systém
260,89 Kč 310,00 Kč (127,89 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight drůbeží ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé

Whiskas Multipack 12 x 85 g Pure Delight klasické ragú v želé, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vařené a dušené
  • Bez konzervačních látek
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Vitamin E‑xtra

Whiskas Vitamin E‑xtra, 50 g

  • Křupavé
  • Krémové jádro
  • S vitamínem E a taurinem
48,61 Kč 60,00 Kč (972,20 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Křupavé taštičky s lososem

Whiskas Křupavé taštičky s lososem, 60 g

  • Pro dospělé kočky
  • Lahodná svačinka
  • Šťavnaté jádro
48,61 Kč 60,00 Kč (810,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+

Whiskas Konzerva v terrine s hovězím 1+, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • Nabízí rozmanitost
  • S hovězím
42,24 Kč 50,00 Kč (105,60 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce

Whiskas Multipack 12 x 85 g Tasty Mix Fish of the Day v omáčce, 1.020 g

  • Pro dospělé kočky
  • S rybími variacemi
  • V omáčce
139,89 Kč 170,00 Kč (137,15 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+

Whiskas Multipack 12 x 85 g klasický výběr v omáčce 7+, 1.020 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Pro zdravé močové cesty a silný imunitní systém
  • Podporuje pohyblivost
148,38 Kč 180,00 Kč (145,47 Kč / kg)

Doručení do 06. října