nice essentials – funkčnost na každý den

nice essentials Vám přináší promyšlené základní produkty, které Vám usnadní každodenní život. Ať už jde o úklid nebo péči o domácnost – tady najdete to, co skutečně funguje.

Filtrovat a seřadit

Cena Vlastnosti
Filtr

nice essentials: 5 produktů

Sada čisticích utěrek z mikrovlákna 32 x 32 cm

nice essentials Sada čisticích utěrek z mikrovlákna 32 x 32 cm, 20 ks

  • 280 g/m²
  • Jemné a bez škrábanců
  • Savé a bez žmolků
474,28 Kč 500,00 Kč (23,71 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Sada ultrajemných čisticích utěrek z mikrovlákna 15 x 18 cm

nice essentials Sada ultrajemných čisticích utěrek z mikrovlákna 15 x 18 cm, 6 ks

  • Pro citlivé povrchy
  • Mimořádně měkké a nepouštějící vlákna
  • Omyvatelné a opakovaně použitelné
213,29 Kč 230,00 Kč (35,55 Kč / ks)

Doručení do 06. října

nice essentials Sada melaminových gum na nečistoty

nice essentials Sada melaminových gum na nečistoty, 12 ks

  • Účinné čištění pouze vodou
  • Jemné a šetrné
  • Praktické provedení
308,19 Kč 330,00 Kč (25,68 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Sada čisticích utěrek z mikrovlákna 35 x 40 cm

nice essentials Sada čisticích utěrek z mikrovlákna 35 x 40 cm, 6 ks

  • 335 g/m²
  • Ultra jemná mikrovláknová tkanina
  • Extrémně savé a nepouštějící vlákna
355,65 Kč 380,00 Kč (59,28 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Sada prémiových sušicích utěrek z mikrovlákna 40 x 60 cm

nice essentials Sada prémiových sušicích utěrek z mikrovlákna 40 x 60 cm, 6 ks

  • 390 g/m²
  • Oboustranné použití
  • Extrémně savé
474,28 Kč 500,00 Kč (79,05 Kč / ks)

Doručení do 06. října