Mjamjam - mokré krmivo pro kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 86 produktů

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky

Mjamjam Gute Pute pur kapsičky, 125 g

  • Monoprotein
  • Přírodní
  • S extra vysokým obsahem masa
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kitten kuřecí a lososový olej

Mjamjam Kitten kuřecí a lososový olej, 800 g

  • Plnohodnotné jídlo pro koťata
  • Obsahuje dostatek taurinu
  • Přírodní
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Krůtí maso a mrkev

Mjamjam Krůtí maso a mrkev, 200 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • Bez zbytečných přídatných látek
  • Bez laktózy
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Mjamjam Hovězí a dýně v kapsičce

Mjamjam Hovězí a dýně v kapsičce, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Zcela přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí s mrkví v kapsičce

Mjamjam Kuřecí s mrkví v kapsičce, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Hovězí a dýně

Mjamjam Hovězí a dýně, 200 g

  • Vydatná chuť
  • Vysoké standardy kvality
  • Bez obilovin a lepku
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Krůtí a dýně

Mjamjam Krůtí a dýně, 200 g

  • S čerstvou šantou kočičí
  • Naturbelassen
  • Bez konzervačních látek
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kapsička s kachním, drůbežím masem a mrkví

Mjamjam Kapsička s kachním, drůbežím masem a mrkví, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Přírodní složení
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Klokan čistý v kapsičce

Mjamjam Klokan čistý v kapsičce, 125 g

  • Monoprotein
  • Přírodní
  • S extra vysokým podílem masa
70,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kachna, drůbež a mrkev

Mjamjam Kachna, drůbež a mrkev, 200 g

  • Přírodní
  • S vysoce kvalitními proteiny
  • Bez přidaného cukru
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Mjamjam Vepřové a mrkev

Mjamjam Vepřové a mrkev, 200 g

  • Vydatná kombinace
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez obilovin
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Mjamjam Kachna, kuře a mrkev

Mjamjam Kachna, kuře a mrkev, 400 g

  • Oblíbená varianta DUO
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez lepku a laktózy
80,00 Kč

Doručení do 06. října

Mjamjam Wellness zažívání hovězí

Mjamjam Wellness zažívání hovězí, 12 x 125 g

  • Podporuje normální zažívání
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez obilovin
574,17 Kč 596,40 Kč (47,85 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí s brokolicí

Mjamjam Kuřecí s brokolicí, 200 g

  • Lahodná chuť
  • Vybrané ingredience
  • Bez lepku a laktózy
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Mjamjam Zvěřina, králík a borůvky – kapsička

Mjamjam Zvěřina, králík a borůvky – kapsička, 125 g

  • Strava odpovídající přirozeným potřebám
  • Zcela přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Sob, kuře a mrkev – kapsička

Mjamjam Sob, kuře a mrkev – kapsička, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • Vysoce kvalitní suroviny
  • Bez živočišných mouček
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Krůtí a dýně v kapsičce

Mjamjam Krůtí a dýně v kapsičce, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Zcela přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kapsička s kozím masem a mrkví

Mjamjam Kapsička s kozím masem a mrkví, 125 g

  • Bohatá chuť
  • S důležitým taurinem
  • Bez konzervačních látek
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kapsička pro koťata s telecím masem a lososovým olejem, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • S důležitým taurinem
  • Bez dochucovadel
44,84 Kč 50,00 Kč (358,72 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí se špenátem

Mjamjam Kuřecí se špenátem, 400 g

  • Lahodná kombinace
  • Vybrané ingredience
  • Bez lepku a laktózy
80,00 Kč

Doručení do 06. října

Mjamjam Hovězí, krůtí a dýně

Mjamjam Hovězí, krůtí a dýně, 200 g

  • Lahodná DUO varianta
  • Extra vysoký podíl masa
  • Bez lepku a laktózy
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Kapsička s jelením a krůtím masem a brusinkami

Mjamjam Kapsička s jelením a krůtím masem a brusinkami, 125 g

  • Přírodní receptura
  • S důležitým taurinem
  • Bez vedlejších výrobků rostlinného původu
60,00 Kč (480,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kachna, krůta a dýně

Mjamjam Kachna, krůta a dýně, 200 g

  • Prémiová kvalita
  • Ušlechtilá chuťová kompozice
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Mjamjam Klokan pur

Mjamjam Klokan pur, 200 g

  • Monoprotein
  • Čistý požitek z masa
  • Přírodní
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Mjamjam Čisté krůtí

Mjamjam Čisté krůtí, 200 g

  • Monoprotein
  • Čistý požitek z masa
  • Přírodní
60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí a mrkev

Mjamjam Kuřecí a mrkev, 200 g

  • Druhové odpovídající mokré krmivo
  • Vylepšeno šantou kočičí
  • Bez rostlinných vedlejších produktů
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Čistá kachna

Mjamjam Čistá kachna, 200 g

  • Monoprotein
  • Čistý požitek z masa
  • Přírodní
60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kuřecí, králičí a dýně

Mjamjam Kuřecí, králičí a dýně, 200 g

  • Lahodná DUO varianta
  • Obzvláště vysoký podíl masa
  • Bez obilovin
50,00 Kč

Doručení do 06. října

Kapsička pro koťata s kuřecím masem a lososovým olejem

Mjamjam Kapsička pro koťata s kuřecím masem a lososovým olejem, 125 g

  • Plnohodnotné jídlo
  • S důležitým taurinem
  • Vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Mjamjam Kapsička s krůtím masem a mrkví

Mjamjam Kapsička s krůtím masem a mrkví, 125 g

  • Strava odpovídající potřebám druhu
  • Zcela přírodní
  • Extra vysoký podíl masa
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října