Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s kuřecím masem a se sýrem, 60 g

Křupavé polštářky s překvapivou náplní

40,00 Kč

(666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 60 g

Skladem od 16. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do úterý, 20. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • S vitamíny a taurinem
  • Bez obilovin a přidaného cukru

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Lucky Lou Extra Food tuňák a losos ve vývaru, 70 g

Lucky Lou Lucky Ones Krunchy Krisps s kuřecím masem a se sýrem, 60 g 40,00 Kč (666,67 Kč / kg)
Lucky Lou Extra Food tuňák a losos ve vývaru, 70 g 40,00 Kč (571,43 Kč / kg)
Celková cena: 80,00 Kč
Popis

Zvenku neodolatelně křupavé a uvnitř nádherně měkké – Krunchy Krisps přenesou Vaši kočku do sedmého pamlskového nebe. A tam na ni čeká nejen nebeská chuť, ale také receptura přizpůsobená potřebám koček s vybranými složkami, jako jsou cenné oleje a superpotraviny. Vaše kočka si tak může dopřát klidně i častěji.

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Křupavý obal a měkká náplň pro výjimečný zážitek z pamlsku
  • S drůbežím masem, bramborami, hráškem a sýrovým práškem
  • Snadné dávkování
  • S vitamíny a taurinem
  • Bez obilovin, přidaného cukru a genetické modifikace
  • Vyrobeno bez pokusů na zvířatech
  • Kvalita vyrobená v Rakousku

Doporučení pro krmení:

Hmotnost Kusů za den
2 kg 8
4 kg 12
6 kg 16

Produkt č. LLU-61541
Obsah: 60 g
EAN: 4262437745541
Výrobce č. 61541
Značky: Lucky Lou
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Vlastnosti produktu: bez genetického inženýrství, bez přidaného cukru, bez obilovin
Složení

43 % drůbež (25 % kuřecí bílkoviny, 10 % drůbeží tuk, 6 % drůbeží bílkovina, 2 % drůbeží játra), brambory, hrách, hovězí tuk, 4 % sýr v prášku, minerály

Složení

Analytické složky

Složení
surový protein 35 %
surová vláknina 1,5 %
surové oleje a tuky 20 %
surový popel 6 %

Výživové přísady

Složení
vitamín A 9.000 IU
vitamín D3 630 IU
vitamín E 90 Milligramm
taurin (3a370) 1.000 Milligramm
Právní informace
Výrobce: Pets Nature GmbH, Porschestraße 9, 70736, Fellbach, Německo, petsnature@petsnature.de, www.petsnature.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Lucky Ones Krunchy Krisps s kuřecím masem a se sýrem (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder