Hliněné, vápenné nebo křemenné stelivo pro kočky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Hliněné a vápenné: 7 produktů

Catsan Smart Pack kočičí stelivo, 2x4 l

Catsan Smart Pack kočičí stelivo, 2x4 l, 8 l

  • Fleece s vysokou savostí
  • S podestýlkou Catsan Hygiene Plus
  • Stabilní fóliový sáček s páskou
250,00 Kč (31,25 Kč / l)

Doručení do 07. října

Catsan Hrudkující stelivo Ultra

Catsan Hrudkující stelivo Ultra, 10 l

  • Vyrobeno z jílových granulí bentonitu
  • Jemná zrnitost
  • Vysoká absorpční kapacita
403,10 Kč 430,00 Kč (40,31 Kč / l)

Doručení do 07. října

Catsan Hygienická podestýlka

Catsan Hygienická podestýlka, 18 l

  • 100% přírodní
  • Vyrobeno z vápence a křemenného písku
  • Vhodné pro citlivé tlapky
350,00 Kč (19,44 Kč / l)

Doručení do 07. října

Catsan Hygienické stelivo

Catsan Hygienické stelivo, 10 l

  • 100% přírodní
  • Z vápenného a křemenného písku
  • Vhodné pro citlivé tlapky
230,00 Kč (23,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Catsan Active Fresh

Catsan Active Fresh, 8 l

  • S aktivním uhlím a bentonitovými granulemi
  • Účinný proti nepříjemným pachům
  • Zabraňuje shlukování ve vlhkém prostředí
430,00 Kč (53,75 Kč / l)

Doručení do 07. října

Catsan Natural

Catsan Natural, 8 l

  • Z obnovitelných rostlinných surovin
  • Udržitelné a biologicky rozložitelné
  • Pro citlivé tlapky
403,10 Kč 430,00 Kč (50,39 Kč / l)

Doručení do 07. října

Biokat's Diamond Care Classic kočičí stelivo

Biokat's Diamond Care Classic kočičí stelivo, 8 l

  • 54 dní do úplné výměny
  • Kontrola zápachu, díky aktivnímu uhlí
  • Péče o tlapky s aloe vera
330,00 Kč (41,25 Kč / l)

Doručení do 07. října