Kattovit Urinary kuře, 185 g
Podpůrná výživa při náchylnosti ke struvitovým kamenům
40,00 Kč
(216,22 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Kattovit
Urinary nápoj
Může pomoci předcházet tvorbě struvitových kamenů
30,00 Kč(222,22 Kč / l) -
Kattovit
Urinary suché krmivo s kuřecím masem
Pro kočky se sklonem k tvorbě struvitových kamenů
679,00 Kč(169,75 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary kapsičky multipack
Vysoce kvalitní dietní mokré krmivo při sklonu k tvorbě struvitových kamenů
230,00 Kč(225,49 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary suché krmivo s tuňákem
Dietní krmivo při sklonu k tvorbě struvitových kamenů
679,00 Kč(169,75 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary s telecím masem
Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo při náchylnosti ke struvitovým kamenům
30,00 Kč(352,94 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary kuře
Podpůrná výživa při náchylnosti ke struvitovým kamenům
40,00 Kč(216,22 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary kapsička s krůtím masem
Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo při náchylnosti ke struvitovým kamenům
30,00 Kč(352,94 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary kapsička s lososem
Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo při sklonu k tvorbě struvitových kamenů
30,00 Kč(352,94 Kč / kg) -
Kattovit
Urinary konzerva s tuňákem
Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo při sklonech k tvorbě struvitových kamenů
30,00 Kč(352,94 Kč / kg)
Vlastnosti
- Může předcházet tvorbě struvitových kamenů
- Vlastnosti okyselující moč
- Vysoká stravitelnost
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo s jemným kuřecím masem odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům a bylo speciálně vyvinuto pro kočky se sklonem k tvorbě struvitových kamenů. Díky svému složení může pomoci předcházet tvorbě močových kamenů a přispět k celkové pohodě Vaší kočky.
- Dietní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Vyvinuto pro kočky se sklonem k tvorbě struvitových kamenů
- Může předcházet tvorbě močových kamenů (FLUTD), protože udržuje pH moči pod hodnotou 6,5
- Vlastnosti okyselující moč díky DL-methioninu a síranu vápenatému
- Nízký obsah hořčíku
- Vysoká energetická hodnota
- Vysoká stravitelnost
- C-receptura
- Jemná paštika s kuřetem
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: zpočátku až 6 měsíců
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 3 kg: 170 g / cca 2 kapsičky
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti do 4 kg: 205 g / cca 2–3 kapsičky
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti do 5 kg: 240 g / 3 kapsičky
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
- Vlastnosti snižující nasycenost moči nebo metastabilizující účinek na struvit a/nebo vlastnosti okyselující moč.
| Produkt č. | KTV-181014 |
|---|---|
| Obsah: | 185 g |
| EAN: | 4000158780454 |
| Výrobce č. | 181014 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | močový měchýř a močové kameny |
Složení
37 % kuře (játra, kůže, srdce, žaludek, svalovina), hovězí plíce, žaludek, játra, minerály (0,3 % síran vápenatý)
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 10 % |
| obsah tuku | 7 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2,2 % |
| Obsah vlhkosti | 79 % |
| vápník | 0,33 % |
| fosfor | 0,24 % |
| natrium | 0,32 % |
| hořčík | 0,016 % |
| draslík | 0,2 % |
| chlorid | 0,33 % |
| síra | 0,2 % |
| obsah kalorií | 104 kcal |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| zinek | 5 mg |
| jód | 0,2 mg |
| mangan | 2 mg |
| DL-methionin | 1.500 mg |
| taurin | 500 mg |
| chlorid amonný[1] | 300 mg |
- regulované jako zootechnické doplňkové látky
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Urinary kuře (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování