Kattovit Diabetes kuře, 185 g
Plná chuť při mírném obsahu kalorií
33,48 Kč 40,00 Kč -16%
(180,97 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje stabilní uvolňování glukózy
- Vysoký obsah bílkovin a vlákniny
- Jemné kuřecí kousky v omáčce
- Dobře zasytí
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo s lahodnými kuřecími kousky odpovídá nejnovějším vědeckým poznatkům a bylo speciálně vyvinuto pro kočky s diabetem mellitus. Díky svému složení může přispět k regulaci hladiny cukru v krvi a podpořit celkovou pohodu Vaší kočky.
- Dietní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Není vhodné pro rostoucí a březí kočky!
- Vyvinuto pro kočky s diabetem mellitus
- Obohaceno o L-karnitin – může podpořit odbourávání tukových zásob
- Dlouhé řetězce sacharidů pro stabilní uvolňování glukózy
- Vysoký obsah bílkovin může podpořit růst svalové hmoty
- Vysoký obsah vlákniny
- Nízký obsah mono- a disacharidů
- Dobře zasytí i při mírném obsahu kalorií
- M-receptura
- Jemné kuřecí kousky v omáčce
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: zpočátku až 6 měsíců
- Denní dávka pro kočky do 3 kg: 3 kapsičky denně
- Denní dávka pro kočky do 5 kg: 4 kapsičky denně
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | KTV-181020 |
|---|---|
| Obsah: | 185 g |
| EAN: | 4000158780577 |
| Výrobce č. | 181020 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
Složení
40 % kuře (žaludek, játra, srdce, svalovina, vejce), rýže (vařená), játra, plíce, žaludek, celulóza, minerály, lněný olej, zdroj sacharidů (10 % rýže (vařená)), zdroj mastných kyselin s krátkým a středně dlouhým řetězcem (0,2 % lněný olej)
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 9 % |
| obsah tuku | 3 % |
| surová vláknina | 2,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,8 % |
| Obsah vlhkosti | 80 % |
| vápník | 0,2 % |
| fosfor | 0,18 % |
| obsah kalorií | 72 kcal |
| škrob | 2 % |
| cukr celkem | 0,6 % |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| zinek jako síran zinečnatý E6 | 5 mg |
| jodid draselný | 0,2 mg |
| mangan | 2 mg |
| L-karnitin | 100 mg |
| taurin | 500 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Diabetes kuře (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování