Heumanderl

Heumanderl vyrábí kvalitní seno už více než 40 let. Od roku 2000 se tato rodinná firma z rakouského Murtalu specializuje na produkci sena, slámy a pelet pro drobná zvířata. Nabídka stojí za to: lisované květy ze sena, obilná sláma a luční seno té nejvyšší kvality – pochoutky z přírodního chovu na šťavnatých loukách v zeleném srdci Rakouska.

Filtrovat a seřadit

Cena Malé zvíře
Filtr

Heumanderl: 9 produktů

Heumanderl Sláma – velké balení

Heumanderl Sláma – velké balení, 2 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
180,00 Kč (90,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Big Bag seno

Heumanderl Big Bag seno, 6 kg

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
559,00 Kč (93,17 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček

Heumanderl Seno – velké balení, ekologický sáček, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – velké balení

Heumanderl Seno – velké balení, 1.850 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
230,00 Kč (124,32 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Seno – malé balení

Heumanderl Seno – malé balení, 500 g

  • Z Rakouska
  • Vysoce kvalitní
  • Z přírodě blízkého hospodaření
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Sláma – malé balení

Heumanderl Sláma – malé balení, 500 g

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Heumanderl Pelety sena – velké balení

Heumanderl Pelety sena – velké balení, 1 kg

  • Peletované
  • Z lisovaných květů sena
  • Neošetřené
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Heumanderl Pelety sena – malé balení

Heumanderl Pelety sena – malé balení, 500 g

  • Peletované
  • Z lisovaných květů sena
  • Neošetřené
80,00 Kč (160,00 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu

Heumanderl Sláma

Heumanderl Sláma, 6 kg

  • Pro malá zvířata
  • Obilná sláma
  • Jako podestýlka nebo na stavbu hnízda
430,00 Kč (71,67 Kč / kg)

Doručení do 06. listopadu