Happy Dog - hlavní krmivo pro psy

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze
Filtr

Mokré krmivo: 8 produktů

Happy Dog Sens Montana čistý kůň

Happy Dog Sens Montana čistý kůň, 800 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S koňským masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 27. října

Happy Dog Sens Novozélandské čisté jehněčí

Happy Dog Sens Novozélandské čisté jehněčí, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S jehněčím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Germany čisté hovězí

Happy Dog Sens Germany čisté hovězí, 200 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S hovězím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
60,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba

Happy Dog Sens Norway čistá mořská ryba, 800 g

  • Pro psy citlivé na stravu
  • S bílou rybou a lososem
  • 100 % živočišných bílkovin
140,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Italy čistý buvol

Happy Dog Sens Italy čistý buvol, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S buvolím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Sweden Wild pure

Happy Dog Sens Sweden Wild pure, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • Se zvěřinou a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Africa čistý pštros

Happy Dog Sens Africa čistý pštros, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S pštrosím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
140,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Dog Sens Sardinia čisté kozí

Happy Dog Sens Sardinia čisté kozí, 400 g

  • Pro domácí mazlíčky s citlivým žaludkem
  • S kozím masem a vnitřnostmi
  • 100% živočišné bílkoviny
100,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října