Felix Lahodné kousky - Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g, 800 g

Mokré krmivo pro kočky

170,00 Kč

(212,50 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 800 g

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Vařeno v páře
  • Lahodné kousky v želé
  • 90 % živočišných bílkovin
  • Bez konzervantů a aromat

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Felix Sensations omáčky - Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g, 1.020 g

Felix Lahodné kousky - Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g, 800 g 170,00 Kč (212,50 Kč / kg)
Felix Sensations omáčky - Chuťová rozmanitost z vody 12x85 g, 1.020 g 170,00 Kč (166,67 Kč / kg)
Celková cena: 340,00 Kč
Popis

Pokud Vaše kočka miluje chuť ryb, pak bude Felix - Lahodné plátky - Chuťová rozmanitost z vody jednoduše neodolatelnou pochoutkou! Na páře připravované kousky v chutném želé skvěle voní a chutnají - a vůně těchto delikatesních porcí zaručeně rozvlní radostí každý kočičí ocásek!

Obsahují cenné vitaminy, minerální látky a omega-6 mastné kyseliny - bez konzervantů a umělých aromat!

Balení Lahodné plátky obsahuje 10 kapsiček po 80 g mokrého krmiva:

  • 3x plátky s vysokým obsahem lososa
  • 3x plátky s vysokým obsahem tuňáka
  • 2x plátky s vysokým obsahem tresky
  • 2x plátky s vysokým obsahem platýse

Doporučené denní dávkování:

Dospělá kočka o hmotnosti cca 4 kg: kombinace 2 kapsiček a 30 g suchého krmiva.

Kastrovaná kočka o hmotnosti cca 4 kg: kombinace 2 kapsiček a 22 g suchého krmiva pro kastrované kočky.

Krmivo podávejte při pokojové teplotě a nezapomeňte na čerstvou vodu.

Produkt č. FLX-12493189
Obsah: 800 g
EAN: 7613287749802
Výrobce č. 12493189
Značky: Felix
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Životní fáze: dospělý
Produktové řady: Lahodné plátky
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

27 % maso a vedlejší produkty živočišného původu (14 % hovězí kousky), ryby a rybí deriváty, vejce a vaječné deriváty, minerály, droždí, cukr

22 % maso a vedlejší produkty živočišného původu (14 % kuřecí kousky), ryby a rybí výrobky, vejce a vaječné deriváty, minerály, droždí, cukr

22 % maso a vedlejší produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb (14 % kousky lososa), vejce a vaječné deriváty, minerály, droždí, cukr

22 % maso a vedlejší produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb (14 % kousky lososa), vejce a vaječné deriváty, minerály, droždí, cukr

Složení

Analytické složky

Složení
vlhkost 83 %
surový protein 0 %
Protein 9,5 %
obsah tuku 3,4 %
surové oleje a tuky 0 %
surový popel 2,5 %
surová vláknina 0,05 %
omega 6 0,5 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 900 IU
vitamín D3 137 IU
vitamín E 20 IU
monohydrát síranu železnatého II 10,3 Milligramm
jodičnan vápenatý, bezvodý 0,25 Milligramm
pentahydrát síranu měďnatého II 0,9 Milligramm
monohydrát síranu manganatého 2 Milligramm
síran zinečnatý, monohydrát 18,3 Milligramm
taurin 566 Milligramm
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: Nestlé Österreich GmbH, Wiedner Gürtel 9, 1100, Wien, Rakousko, nestle.at

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Felix Lahodné kousky - Chuťová rozmanitost z vody 10x80 g (čeština)

2 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
3 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

3 hodnocení

Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.