Esschert Design - krmivo pro ptáky a další obyvatele zahrady

Filtrovat a seřadit

Cena Živočišný druh
Filtr

Krmivo pro ptáky a další obyvatele zahrady: 27 produktů

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku

Esschert Design Krmná směs bez síťky v kbelíku, 3 kg

  • Snadné přenášení
  • Stohovatelný a odolný proti hlodavcům
  • Obsah: 3 kg
287,55 Kč 310,00 Kč (95,85 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Přírodní lojové kuličky

Esschert Design Přírodní lojové kuličky, 6 ks

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Snadné zavěšení
  • Obsah: 6 ks
103,68 Kč 110,00 Kč (17,28 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo

Esschert Design Energeticky bohaté sypké krmivo, 1 kg

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Vyvážená směs
  • Snadné dávkování
135,70 Kč 150,00 Kč (135,70 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky v kbelíku

Esschert Design Krmivo pro ježky v kbelíku, 1,50 kg

  • Vysoce kvalitní krmivo
  • Praktický kbelík
  • Pestré složení
320,00 Kč (213,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Arašídové máslo s moučnými červy

Esschert Design Arašídové máslo s moučnými červy, 340 g

  • Výživné a kalorické
  • S živočišnými bílkovinami
  • Bez přidané soli
70,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro veverky v kbelíku

Esschert Design Krmivo pro veverky v kbelíku, 2 kg

  • Kvalitní suroviny
  • S prosem a lískovými oříšky
  • Lahodné doplňkové krmivo
300,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Knoflíky pro sýkory bez síťky v kbelíku

Esschert Design Knoflíky pro sýkory bez síťky v kbelíku, 2,40 kg

  • S hovězím lojem
  • Obsahuje proso a pšenici
  • Obsah: 30 ks
270,00 Kč (112,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Arašídové máslo pro volně žijící ptáky

Esschert Design Arašídové máslo pro volně žijící ptáky, 340 g

  • S jemnými kousky ořechů
  • Vhodné ke krmení po celý rok
  • Snadné použití
70,00 Kč (205,88 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Celoroční lojové koule

Esschert Design Celoroční lojové koule, 6 ks

  • Bohaté na tuky a živiny
  • Snadné zavěšení
  • Obsah: 6 ks
93,95 Kč 100,00 Kč (15,66 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Esschert Design Řetěz z lojových kuliček/arašídů

Esschert Design Řetěz z lojových kuliček/arašídů

  • Oblíbené u mnoha druhů volně žijících ptáků
  • Stačí zavěsit a pozorovat ptáky
  • Ideální na zimu
130,00 Kč

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky

Esschert Design Krmivo pro ježky, 750 g

  • Směs bohatá na živiny
  • Vyvážené složení
  • Snadné skladování
420,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Knoflíky pro sýkory bez síťky

Esschert Design Knoflíky pro sýkory bez síťky, 6 ks

  • S hovězím lojem
  • Obsahuje proso a pšenici
  • Obsah: 6 ks
50,00 Kč (8,33 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro veverky

Esschert Design Krmivo pro veverky, 750 g

  • Kvalitní směs
  • Bohatá na energii a živiny
  • Snadné skladování
150,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Červené arašídy

Esschert Design Červené arašídy, 1 kg

  • Bohaté na bílkoviny a energii
  • Výjimečná pochoutka
  • Snadné skladování
250,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Slunečnicová pasta pro volně žijící ptáky

Esschert Design Slunečnicová pasta pro volně žijící ptáky, 280 g

  • Vhodné pro každé roční období
  • Bohaté na vlákninu
  • S nenasycenými mastnými kyselinami
70,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Ptačí krmivo - plněný kokos

Esschert Design Ptačí krmivo -​ plněný kokos

  • Dekorativní krmná stanice
  • S důležitými tuky
  • Snadné upevnění
120,00 Kč

Doručení do 06. října

Esschert Design Sušení mouční červi

Esschert Design Sušení mouční červi, 125 g

  • Pro ptáky a veverky
  • Bohaté na bílkoviny
  • Ideální na podzim a zimu
140,00 Kč (1 120,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Celoroční sypké krmivo

Esschert Design Celoroční sypké krmivo, 1 kg

  • Bohaté na živiny a energii
  • Vhodné po celý rok
  • Vyvážená směs
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Přírodní sypké krmivo

Esschert Design Přírodní sypké krmivo, 1 kg

  • 100% přírodní sypké krmivo
  • Vhodné pro volně žijící ptáky po celý rok
  • 1 kg (14,5 × 8 × 26,6 cm)
180,00 Kč (180,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Sypké krmivo - zimní směs

Esschert Design Sypké krmivo -​ zimní směs, 2,50 kg

  • Vhodné i do krmných sil a na krmné stoly
  • S pšenicí, prosem, kukuřicí a dalšími složkami
  • V polyetylénovém sáčku
140,00 Kč (56,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Řetěz z arašídů

Esschert Design Řetěz z arašídů

  • Ideální na zimu
  • Snadné zavěšení
  • Oblíbené u mnoha druhů ptáků
90,00 Kč

Doručení do 06. října

Esschert Design Černá slunečnicová semínka

Esschert Design Černá slunečnicová semínka, 1 kg

  • Bohatá na tuky a energii
  • Oblíbená pochoutka
  • Snadné skladování
140,00 Kč (140,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Knedlíky s hmyzem pro sýkory

Esschert Design Knedlíky s hmyzem pro sýkory, 6 ks

  • Bohaté na bílkoviny a tuky
  • Snadné zavěšení
  • Obsah: 6 ks
100,00 Kč (16,67 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Esschert Design Sypké krmivo bez slupek

Esschert Design Sypké krmivo bez slupek, 1 kg

  • Lehce stravitelné a bez slupek
  • Bohaté na živiny a energii
  • Nezanechává zbytky
150,00 Kč (150,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky

Esschert Design Krmivo pro ježky

  • Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro ježky
  • S 25 % sušeného hovězího masa
  • V uzavíratelném kbelíku
350,00 Kč

Doručení do 15. října

Esschert Design Arašídové máslo s kousky ořechů

Esschert Design Arašídové máslo s kousky ořechů, 340 g

  • Vhodné po celý rok
  • Dodává cenné tuky
  • Zvlášť chutné
60,00 Kč (176,47 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Esschert Design Tuková kostka

Esschert Design Tuková kostka, 300 g

  • Ideální zimní krmivo
  • Obsahuje hovězí lůj
  • S prosem, pšenicí, kukuřicí a dalšími
60,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října