Duvoplus

duvoplus spadá pod skupinu LaroyGroup a patří mezi specialisty na chov zvířat v souladu s jejich přirozenými potřebami. Sortiment zahrnuje vše pro hlodavce, volně žijící ptáky i hobby chovatele – od chaloupky pro křečky, po vilku pro sýkorky, od domečku pro hmyz, po výběh pro slepice, od steliva do křeččí toalety, až po sušené moučné červy. duvoplus dbá u každého výrobku na kvalitní materiály a suroviny a při úpravě povrchů používá výhradně bezpečné látky.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Živočišný druh Malé zvíře
Filtr

Duvoplus: 20 produktů

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, žlutý

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, žlutý, M

  • vyroben z nylonu
  • s blikajícím a nepřetržitým světlem
  • viditelnost až 500 m
179,67 Kč 300,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, červený

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, červený, M

  • vyroben z nylonu
  • s blikajícím a nepřetržitým světlem
  • viditelnost až 500 m
179,67 Kč 300,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Loupané arašídy

Duvoplus Loupané arašídy, 5 kg

  • pro zahradní ptactvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • loupané a očištěné
749,00 Kč (149,80 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Hefti šmoula transportní box 46 × 30 × 30 cm

Duvoplus Hefti šmoula transportní box 46 × 30 × 30 cm

  • praktický a snadno čistitelný
  • ventilační otvory a rukojeť pro přenášení
  • dveře s rychlouzávěrem Fast Lock
609,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Eco krmítko 0,65 kg, zelené

Duvoplus Eco krmítko 0,65 kg, zelené

  • Pro drůbež
  • Z recyklovaného zahradního nábytku
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům a robustní
100,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, zelený

Duvoplus Flash LED obojek USB nylonový, zelený, L

  • vyroben z nylonu
  • s blikajícím a nepřetržitým světlem
  • viditelnost až 500 m
194,65 Kč 330,00 Kč

Doručení do 07. října

Extra široký obojek Flash Maxi USB LED, červený

Duvoplus Extra široký obojek Flash Maxi USB LED, červený, L

  • vyroben ze silikonu
  • se 3 světelnými režimy
  • voděodolný a snadno se připevňuje
224,62 Kč 380,00 Kč

Doručení do 07. října

Silikonový obojek s blikající LED diodou USB, červený

Duvoplus Silikonový obojek s blikající LED diodou USB, červený, L

  • vyroben ze silikonu
  • s blikajícím a nepřetržitým světlem
  • viditelnost až 500 m
179,67 Kč 300,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Kovový výběh pro hlodavce

Duvoplus Kovový výběh pro hlodavce

  • Rychlé sestavení
  • Pro hopkající hlodavce
  • Do interiéru i exteriéru
1 199,00 Kč

Doručení do 07. října

Duvoplus Stone bunny paw miska na krmivo

Duvoplus Stone bunny paw miska na krmivo, L

  • Vysoce kvalitní keramika v glazovaném provedení
  • Pevná a robustní
  • Optimálně vhodná pro králíky a hlodavce
200,00 Kč

Doručení do 20. října

Silikonový obojek s blikající LED diodou USB, žlutý

Duvoplus Silikonový obojek s blikající LED diodou USB, žlutý, M

  • vyroben ze silikonu
  • s blikajícím a nepřetržitým světlem
  • viditelnost až 500 m
250,00 Kč

Vyprodáno

Harmony šmoulová klec pro hlodavce 80x50x58 cm

Duvoplus Harmony šmoulová klec pro hlodavce 80x50x58 cm

  • Klec pro hlodavce se zábavnou zadní stěnou
  • Včetně příslušenství
  • Odnímatelné víko
3 249,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Duvoplus Modena krmítko pro zahradní ptáky

Duvoplus Modena krmítko pro zahradní ptáky

  • Z odolného dřeva
  • S otevírací střechou
  • Se třemi oddělenými sekcemi na krmivo
1 749,00 Kč

Doprava zdarma do 07. října

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty

Duvoplus Směs pro hrdličky a bažanty, 20 kg

  • Vyvážená
  • Semena, obiloviny a drcená kukuřice
  • Obohaceno hráškem a slunečnicovými semínky
559,00 Kč (27,95 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Duvoplus Pozinkované hnízdo pro nosnice červené

Duvoplus Pozinkované hnízdo pro nosnice červené

  • 2 hnízda až pro 12 vajec každé
  • Vyjímatelná a omyvatelná
  • Odolná proti korozi a se snadným přístupem
2 749,00 Kč

Doprava zdarma do 22. října

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu

Duvoplus Müsli pro kozy a zvěřinu, 18 kg

  • Pro kozy a zvěřinu
  • Vyvážené a chutné
679,00 Kč (37,72 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Duvoplus Loupané arašídy, extra

Duvoplus Loupané arašídy, extra, 5 kg

  • pro zahradní ptactvo
  • vysoký obsah tuku a energie
  • loupané a očištěné
629,00 Kč (125,80 Kč / kg)

Doručení do 22. října

Duvoplus Touring 28 přepravka

Duvoplus Touring 28 přepravka, Navy

  • Ergonomická rukojeť
  • Větrací otvory po celém obvodu
  • Přístup shora
330,00 Kč

Doručení do 22. října

Pozinkované hnízdo pro nosnice s nohami červené

Duvoplus Pozinkované hnízdo pro nosnice s nohami červené

  • 2 hnízda až pro 12 vajec každé
  • Vyjímatelná a omyvatelná
  • Odolná proti korozi a se snadným přístupem
3 499,00 Kč

Doprava zdarma do 22. října

Duvoplus Woodland králíkárna Tristan 1 Forest S

Duvoplus Woodland králíkárna Tristan 1 Forest S

  • Prostorný výběh
  • Snadné sestavení a rozložení
  • Jednoduché přemístění
1 999,00 Kč

Vyprodáno