Doby Barfers Omega 3-6-9 bylinný olej, 500 ml

Chytrý multi olej pro Vašeho psa

450,00 Kč

(900,00 Kč / l, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 500 ml

Ještě 1 ks skladem

Doručení do úterý, 06. října, pokud objednáte do čtvrtek do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • S lososovým olejem
  • Obohaceno o bylinky
  • S omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Rinti Sensible jehněčí a rýže, 800 g

Doby Barfers Omega 3-6-9 bylinný olej, 500 ml 450,00 Kč (900,00 Kč / l)
Rinti Sensible jehněčí a rýže, 800 g 100,00 Kč (125,00 Kč / kg)
Celková cena: 550,00 Kč
Popis

Přírodní Barfers Omega 3-6-9 bylinný olej od značky Doby je kombinací světlicového, konopného, lososového a chia oleje, která je obohacena o přírodní bylinky, jako jsou listy máty peprné, pískavice řecké seno, kořen kurkumy a květy heřmánku.

Tento praktický víceúčelový olej je bohatý na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny a dodává Vašemu psovi cenné polynenasycené mastné kyseliny. Skvěle se hodí jako doplněk ke krmení syrovým masem i suchým krmivem.

Doporučené dávkování:
Denně 5 ml na každých 10 kg tělesné hmotnosti.

Produkt č. DOB-80917
Obsah: 500 ml
EAN: 9120060289175
Výrobce č. 80917
Značky: Doby
Deklarace krmiva: doplňkové krmivo
Forma / konzistence: tekutina
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

39 % saflorový olej, 20 % olej z konopných semen, 20 % lososový olej, 10 % chia olej, byliny (listy máty peprné, kmín, pískavice řecké seno, kořen lékořice, kořen kurkumy, semínka fenyklu, květy heřmánku)

Složení

Analytické složky

Složení
surové oleje a tuky 98,5 %
Rohprotein 0 %
Rohfaser 0 %
Rohasche 0 %
Právní informace
Výrobce: Dogsworld GmbH, Veldner Straße 55, 4120, Neufelden, Rakousko, www.dogsworld.at

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Doby Barfers Omega 3-6-9 bylinný olej (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení