Churu Pops 4x15 g, Tuňák (60 g)
Lahodný želé pamlsek pro Vaši kočku
80,00 Kč
(1 333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo
- Extra vysoký obsah tekutin
- Bez obilovin
Popis
Tyto Pops nenechají žádnou kočku chladnou! Lahodný želé pamlsek je neodolatelným požitkem pro Vaši kočku a nadchne nejen svou skvělou texturou, ale také vybranými ingrediencemi a recepturou odpovídající potřebám daného druhu. A protože je jeho obsah kalorií obzvláště nízký, může si Vaše kočka dopřát klidně častěji.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Želé pamlsek ke krmení přímo z kapsičky
- Vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího potřebám daného druhu
- S vitamínem E
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat z ruky pro posílení vzájemného pouta
- Bez obilovin a umělých barviv a konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
- Pamlsek podávejte přímo z kapsičky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce.
| Produkt č. | CHU-EU711 |
|---|---|
| Obsah: | 60 g |
| EAN: | 8859387700995 |
| Výrobce č. | EU711 |
| Značky: | Churu |
| Druh pochoutky pro kočky: | měkká svačinka |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez přidaného cukru, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 15 g |
|---|---|
| surový protein | 9 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
| surové oleje a tuky | 0,6 % |
| surový popel | 1,3 % |
| vlhkost | 88 % |
| Energie | 7 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 310 IE |
Složení
33,3 % tuňák, extrakt z tuňáka, extrakt ze zeleného čaje
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Pops 4x15 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování