Valetumed Denta Z, 300 g
Každodenní podpora péče o zuby u psů
500,00 Kč
(1 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- S cenným zeolitem a spirulinou
- Podporuje svěží dech
- Snadné podávání s krmivem
Popis
Valetumed – doplňkové krmivo Denta Z kombinuje osvědčené složky, které přirozeným způsobem doplňují každodenní péči o zuby Vašeho psa. Pravidelná ústní hygiena je důležitým základem pro pocit čistoty v tlamě Vašeho čtyřnohého přítele.
Promyšlená receptura obsahuje osvěžující mátu peprnou, která může přispět k příjemnému a svěžímu dechu. Řasy spirulina navíc slouží jako přírodní zdroj cenných bílkovin, aminokyselin a mikronutrientů. Zvláštností je obsažený ultrajemný zeolitový prášek, který se často označuje také jako klinoptilolit. Tento přírodní minerál má speciální porézní strukturu. Díky jemnému mechanickému tření při jídle může prášek podpořit přirozené čištění zubů a pomoci zachovat jejich přirozenou barvu. Houbovitá struktura zeolitu zároveň může pomoci vázat nežádoucí látky v dutině ústní.
Prášek se vyznačuje snadným použitím a lze jej psům jednoduše podávat každý den s běžnou krmnou dávkou.
Doporučené dávkování:
Denně podávejte 0,2–0,4 g na kg tělesné hmotnosti s krmivem. Jedna vrchovatá čajová lžička odpovídá přibližně 2 g.
Upozornění:
Nepodávejte březím fenám ani psům s ledvinovými kameny.
| Produkt č. | XEV-MUE-110052 |
|---|---|
| Obsah: | 300 g |
| EAN: | 4251618703241 |
| Výrobce č. | 110052 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | zuby |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surová vláknina | 12,1 % |
| surový protein | 11,3 % |
| surové oleje a tuky | 6,23 % |
| surový popel | 4,84 % |
| vápník | 0,39 % |
| fosfor | 0,24 % |
| hořčík | 0,09 % |
| natrium | 0,06 % |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu (1g568) | 500.000 mg |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| mátový olej[1] | 200 mg |
- Bio
Složení
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Denta Z (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování