Chewies

Klasické a žvýkací pamlsky pro Vašeho psa

Vybrané suroviny, receptury respektující přirozené potřeby psů a regionální výroba – s chutnými pamlsky a žvýkacími pochoutkami od značky Chewies dopřejete svému psovi prvotřídní požitek ze žvýkání, který odpovídá jeho přirozeným potřebám.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze
Filtr

Chewies: 23 produktů

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva

Chewies Žvýkací tyčinka z kávového dřeva, XS

  • Z kávovníků
  • Udržitelné a veganské
  • Bez kofeinu
213,29 Kč 230,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z olivového dřeva

Chewies Žvýkací tyčinka z olivového dřeva, L

  • Z olivovníků z Itálie
  • Udržitelné a veganské
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
480,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Kostičky z tresky 200 g

Chewies Kostičky z tresky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Kořen na žvýkání

Chewies Kořen na žvýkání, S

  • Z italských lesů
  • Udržitelný a veganský
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
350,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Mini Wild 125g

Chewies Mini Wild 125g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přidaných látek
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Tréninkové kousky 300 g

Chewies Tréninkové kousky 300 g, Kuřecí (300 g)

  • Monoprotein
  • Šťavnaté maso s aromatickými bylinkami
  • Bez přísad
170,00 Kč (566,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Sýr na kousání

Chewies Sýr na kousání, L (100 g)

  • Vyrobeno z kravského mléka
  • Chuťově intenzivní zážitek ze žvýkání
  • Bez obilovin a bez přidaného cukru
260,74 Kč 280,00 Kč (2 607,40 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Půl jeleního parohu

Chewies Půl jeleního parohu, M

  • Přírodní shozy
  • Neupravené a přírodní
  • S dření z parohu
280,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Mini drůbeží 125 g

Chewies Mini drůbeží 125 g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přísad
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Jehněčí kostičky 200 g

Chewies Jehněčí kostičky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací tyčinka z vinné révy

Chewies Žvýkací tyčinka z vinné révy, M

  • Udržitelné a veganské
  • Pro psy každého věku a všech velikostí
  • Vhodné i pro alergiky
370,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Paroh z jelena evropského

Chewies Paroh z jelena evropského, S

  • Přírodní shozy
  • Neupravené a přírodní
  • S jelení dření
230,00 Kč

Doručení do 06. října

Chewies Dršťkové kostičky 200 g

Chewies Dršťkové kostičky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kosti
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Mini dršťky 125 g

Chewies Mini dršťky 125 g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostičky
  • Bez přísad
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací sýr s jelením masem

Chewies Žvýkací sýr s jelením masem, L (100 g)

  • Základ z kravského mléka
  • Chuťově intenzivní zážitek ze žvýkání
  • Bez obilovin a bez přidaného cukru
300,00 Kč (3 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Mini hovězí 125 g

Chewies Mini hovězí 125 g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kosti
  • Bez přísad
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Mini treska 125 g

Chewies Mini treska 125 g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přísad
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Mini jehněčí 125 g

Chewies Mini jehněčí 125 g, 125 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kostiček
  • Bez přísad
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Zvěřinové kůstky 200 g

Chewies Zvěřinové kůstky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kůstky
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Hovězí kostičky 200 g

Chewies Hovězí kostičky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kosti
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Žvýkací sýr s hovězím masem

Chewies Žvýkací sýr s hovězím masem, S (2 ks) (120 g)

  • Základ z kravského mléka
  • Chuťově intenzivní zážitek ze žvýkání
  • Bez obilovin a bez přidaného cukru
380,00 Kč (3 166,67 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Chewies Buffalo rohy na kousání XL

Chewies Buffalo rohy na kousání XL

  • Pro psy do hmotnosti cca 35 kg
  • Z buvola
  • Aromatická a exotická chuť
609,00 Kč

Momentálně není k dispozici

Chewies Drůbeží kostičky 200 g

Chewies Drůbeží kostičky 200 g, 200 g

  • Ideální pro trénink
  • Tvar kosti
  • Bez přísad
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici