bunny Bedding Linum, 12,50 l

Přírodní podestýlka pro maximální pohodlí

150,00 Kč

(12,00 Kč / l, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 12,50 l

skladem

Doručení do středa, 07. října, pokud objednáte do neděle do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Z čistého lněného vlákna
  • Zůstává suché až 14 dní
  • Váže amoniak

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s bunny HamsterDream EXPERT HAIR & SKIN, 500 g

bunny Bedding Linum, 12,50 l 150,00 Kč (12,00 Kč / l)
bunny HamsterDream EXPERT HAIR & SKIN, 500 g 230,00 Kč (460,00 Kč / kg)
Celková cena: 380,00 Kč
Popis

Tato podestýlka z přírodního lněného vlákna přináší do domova Vašich hlodavců kousek přírody a nabízí Vašim domácím mazlíčkům příjemně měkký podklad s přirozeným komfortem, který zůstává svěží celé týdny.

  • Přírodní podestýlka z lnu
  • Pro zakrslé králíky a hlodavce
  • Šetrná k tlapkám
  • Podle velikosti výběhu a počtu zvířat zůstává suchá až 14 dní
  • Váže amoniak
  • Zajišťuje hygienickou čistotu ve výběhu

Výměna podestýlky:

  • Každé 2 týdny (místa se stolicí a močí měnit častěji)

Doporučená výška podestýlky:

  • Min. 5-8 cm

Produkt č. BUN-16070
Obsah: 12,50 l
EAN: 4018761160709
Výrobce č. 16070
Značky: bunny
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.
Malé zvíře: zakrslý králík, morče, křeček, myš, krysa, pískomil, osmák (Degu), činčila
Vlastnosti produktu: přírodní
Produktové řady: Podestýlka
Příslušenství
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: bunny Tierernährung Gmbh, Krukumer Straße 37, 49328, Melle, Německo, www.bunny-nature.de

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro bunny Bedding Linum (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení