Betty's Landhausküche Selektion Nr. 4 zkušební box 12 x 100 g, 1.200 g
4 chutné druhy mokrého krmiva v praktickém boxu
500,00 Kč
(416,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
-
Betty's Landhausküche
Kapsička s kuřecím a telecím masem a brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Kapsička kuřecí a losos s brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Kapsička čistá drůbež s brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Kapsička hovězí čisté s brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
-
Betty's Landhausküche
Kapsička s kachním masem a brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Kapsička s kuřecím a bažantím masem s brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Kapsička s krůtím masem a brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
50,00 Kč(500,00 Kč / kg) -
-
-
Betty's Landhausküche
Kapsička s čistým klokaním masem a brutnákovým olejem
Kompletní krmivo pro kočky
70,00 Kč(700,00 Kč / kg) -
Betty's Landhausküche
Selektion Nr. 4 zkušební box 12 x 100 g
4 chutné druhy mokrého krmiva v praktickém boxu
500,00 Kč(416,67 Kč / kg)
Vlastnosti
- Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro kočky
- S velkým množstvím masa a ryb
- Bez přidaného cukru
Popis
V tomto praktickém mixboxu najdete hned 4 chutné druhy z oblíbeného sortimentu kapsiček Betty´s Landhausküche. Můžete tak své kočce den co den dopřát lahodnou obměnu a hýčkat ji vybranými ingrediencemi v recepturách odpovídajících jejím přirozeným potřebám – tomu neodolají ani vybíravé kočky.
- Vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělé kočky
- Vybrané ingredience v nejlepší kvalitě
- Receptury odpovídající přirozeným potřebám
- Chutná i vybíravým kočkám
- Vysoká biologická dostupnost
- S brutnákovým olejem – bohatý na omega-6 mastné kyseliny
- Podporuje normální stav srsti
- S taurinem
- Bez přidaného cukru, barviv a konzervačních látek
- Vyrobeno v Německu
- Obsah: 12 kapsiček po 100 g
A co box obsahuje:
- 3 x hovězí a srdce po 100 g
- 3 x čisté kuřecí po 100 g
- 3 x krůtí po 100 g
- 3 x kuřecí a pstruh po 100 g
Doporučení pro krmení:
| Hmotnost zvířete | 2 - 3 kg | 3 - 5 kg | 5 - 7 kg |
| Množství krmiva / den | 150 - 200 g | 200 - 300 g | 300 - 350 g |
Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici čerstvou pitnou vodu.
| Produkt č. | BLK-10300147 |
|---|---|
| Obsah: | 1.200 g |
| EAN: | 4250321826506 |
| Výrobce č. | 10300147 |
| Značky: | Betty's Landhausküche |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv, bez konzervantů, bez přidaného cukru |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
70 % kuře (Kuřecí maso, srdce, játra, svalnatý žaludek), 28 % masový vývar, 1 % minerály, 5 % sušené vaječné skořápky, 1 % brutnákový olej
46 % kuře (Kuřecí maso, srdce, játra, svalnatý žaludek), 28 % masový vývar, 24 % pstruh, 1 % minerály, 4 % sušené vaječné skořápky, 1 % brutnákový olej
51 % hovězí maso (hovězí maso, plíce, játra, ledviny, bachor), 29,9 % hovězí vývar, 18 % hovězí srdce, 5 % minerály, 5 % sušené vaječné skořápky, 1 % olej ze semen brutnáku lékařského
34 % krocan (krůtí maso, játra, srdce), 34 % kuře (Kuřecí maso, játra, srdce), 30,9 % masový vývar, 5 % minerály, 5 % sušené vaječné skořápky, 1 % olej ze semen brutnáku lékařského
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
| surové oleje a tuky | 6 % |
| surový popel | 2 % |
| vlhkost | 79 % |
| vápník | 0,3 % |
| fosfor | 0,2 % |
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
| surové oleje a tuky | 7 % |
| surový popel | 2 % |
| vlhkost | 77 % |
| vápník | 0,3 % |
| fosfor | 0,2 % |
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| surová vláknina | 0,4 % |
| surové oleje a tuky | 6 % |
| surový popel | 2,4 % |
| vlhkost | 79 % |
| vápník | 0,25 % |
| fosfor | 0,2 % |
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| surová vláknina | 0,3 % |
| surové oleje a tuky | 6 % |
| surový popel | 2 % |
| vlhkost | 79 % |
| vápník | 0,25 % |
| fosfor | 0,2 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 50 mg |
| taurin | 1.500 mg |
| jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) | 0,2 mg |
| mangan (jako síran manganatý) | 2 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 20 mg |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 50 mg |
| taurin | 1.500 mg |
| jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) | 0,2 mg |
| mangan (jako síran manganatý) | 2 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 20 mg |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 50 mg |
| taurin | 1.000 mg |
| jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) | 0,2 mg |
| mangan (jako síran manganatý) | 2 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 20 mg |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 50 mg |
| taurin | 1.000 mg |
| jód jako jodičnan vápenatý, bezvodý (3b202) | 0,2 mg |
| mangan (jako síran manganatý) | 2 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 20 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Soultec Petcare GmbH, Edisonstr. 11, 84453, Mühldorf a.Inn, Německo, www.bettys-landhauskueche.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Betty's Landhausküche Selektion Nr. 4 zkušební box 12 x 100 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování