Valetumed Zázvor a čertův dráp, 200 g
Přírodní byliny pro podporu kloubů a imunitního systému
380,00 Kč
(1 900,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pro psy
- Podporuje normální pohyblivost
- Podporuje imunitní systém
Popis
Doplňkové krmivo Valetumed Zázvor a čertův dráp nabízí Vašemu psovi hodnotnou kombinaci pečlivě vybraných přírodních látek. Cílená receptura s mletým čertovým drápem a zázvorem byla vyvinuta tak, aby šetrně podporovala pohybový aparát a normální agilitu Vašeho psa v každodenním životě.
Kromě podpory kloubů mohou tyto tradiční rostlinné látky mít také podpůrný vliv na přirozené procesy funkce střev. Mohou přispívat ke stimulaci chuti k jídlu a podporovat každodenní trávení. Pečlivě vyvážená směs navíc dodává hodnotné složky, které mohou přirozeným způsobem podpořit imunitní systém Vašeho psa. Nabízíte tak svému zvířeti ideální doplněk pro každodenní krmení.
Doporučené dávkování:
- Štěňata ½ až 1 čajová lžička denně.
- Dospělí psi 2–4 čajové lžičky denně.
Psovi vždy zajistěte dostatek pitné vody.
Upozornění:
- Toto doplňkové krmivo není vhodné pro psy, kteří trpí citlivým nebo podrážděným žaludkem či trávicím traktem, protože zázvor podporuje prokrvení a má vlastnosti ředící krev.
- Kromě toho by se Valetumed Zázvor a čertův dráp neměl podávat březím fenám.
| Produkt č. | XEV-MUE-110050 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 4251618703210 |
| Výrobce č. | 110050 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), imunitní systém a obranyschopnost, trávení a střevní mikroflóra |
Složení
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A (3a672a) | 4.300 IE |
| vitamín D3 (3a671) | 360 IE |
| vitamín E (3a700) | 8 mg |
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vlhkost | 16,5 % |
| surový protein | 2,7 % |
| surové oleje a tuky | 1,9 % |
| surový popel | 1,4 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
Složení
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Zázvor a čertův dráp (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování