Valetumed Valetumed Z-Protect, 300 g
Směs živin pro podporu kůže a srsti
350,00 Kč
(1 166,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozené prostředí kůže
- Pro zachování kožní bariéry
- S vůní kokosu
Popis
Doplňkové krmivo Valetumed Z-Protect poskytuje Vašemu psovi speciálně vyváženou kombinaci živin, která zevnitř podporuje přirozené tělesné procesy. Tato receptura se zaměřuje na nutričně-fyziologickou podporu metabolismu kůže a celkovou kvalitu srsti.
Prášek kombinuje vybrané přírodní látky, jako je kokosová mouka, pivovarské kvasnice, nať cistu a řasa spirulina. Tyto složky mohou společně s přidanými stopovými prvky a vitamíny – jako je zinek a biotin – přispívat k zachování přirozené kožní bariéry. Vyvážené prostředí kůže je důležitým stavebním kamenem pro každodenní pohodu Vašeho psa.
Směs navíc obsahuje prášek z topinamburu bohatý na inulin, který může přispívat k normálnímu trávení, a tím podporovat vstřebávání živin v organismu. Prášek příjemně a svěže voní po kokosu a lze jej snadno začlenit do každodenního krmení.
Doporučené dávkování:
Denně podávejte 5 g na 10 kg tělesné hmotnosti do krmiva.
| Produkt č. | XEV-MUE-110047 |
|---|---|
| Obsah: | 300 g |
| EAN: | 4251618703180 |
| Výrobce č. | 110047 |
| Značky: | Valetumed |
| Pokyny pro skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 23,1 % |
| surová vláknina | 9 % |
| surové oleje a tuky | 7,1 % |
| surový popel | 5,9 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vápník | 0,37 % |
| fosfor | 0,58 % |
| natrium | 0,09 % |
| hořčík | 0,22 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| biotin (3a880) | 60 mg |
| oxid zinečnatý (3b603) | 22,5 mg |
| zinek ve formě zinkchelátu hydrolyzátu bílkovin 3b612 | 225 mg |
| DL-methionin (technicky čistý) (3c301) | 15 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| křemelina (Diatomitova zemina, čištěná) E551c | 3.150 mg |
Složení
50 % kokosová mouka, 25 % pivovarské kvasnice inaktivované, 12 % cistus, 5 % prášek z topinamburu, 5 % řasa spirulina, dextróza, uhličitan vápenatý, pšeničné otruby
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Z-Protect (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování