Valetumed Multi Vitamin Plus, 1 kg
Multivitaminový komplex pro Vašeho psa
450,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vitamíny, minerály a stopové prvky
- Receptura bez obilovin a lepku
- Ideální pro chovné a výkonnostní psy
Popis
Valetumed – Multi Vitamin Plus nabízí Vašemu psovi vyváženou základní péči s důležitými mikronutrienty. Minerální látky, vitamíny a stopové prvky jsou cennými složkami v každodenní stravě Vašeho psa. Jsou zapotřebí k podpoře přirozených tělesných procesů a celkové ochoty k výkonu.
Zejména ve fázích zvýšené zátěže je cílený přísun živin smysluplný. Receptura bez obilovin a lepku dodává Vašemu zvířeti tyto esenciální živiny v koncentrované formě. Díky tomu může toto doplňkové krmivo přispět k podpoře normální výkonnosti a koncentrace Vašeho psa. Pravidelné podávání navíc může podpořit zachování lesklé a silné srsti. Produkt je vhodný pro psy všech plemen a je optimální volbou jak pro odchov štěňat, tak pro chovné a výkonnostní psy.
Doporučené dávkování:
¼ až ½ čajové lžičky na 10 kg tělesné hmotnosti. Vždy zajistěte čerstvou vodu.
Důležité:
Toto doplňkové krmivo je určeno pouze pro psy a vzhledem k vyššímu obsahu vitamínu D3 a stopových prvků ve srovnání s kompletními krmivy smí být podáváno pouze do 0,7 % denní krmné dávky.
| Produkt č. | XEV-MUE-110048 |
|---|---|
| Obsah: | 1 kg |
| EAN: | 4251618703197 |
| Výrobce č. | 110048 |
| Značky: | Valetumed |
| Pokyny pro skladování: | Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst, výkon a kondice, vitamíny, minerální látky a stopové prvky, růst |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vápník | 28 % |
| surový protein | 0 % |
| methionin | 5 % |
| surová vláknina | 0 % |
| natrium | 4 % |
| surové oleje a tuky | 0 % |
| fosfor | 2 % |
| surový popel | 0 % |
| hořčík | 2 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A (3a672a) | 400.000 IE |
| vitamín D3 (3a671) | 50.000 IE |
| vitamín E (3a700) | 8.000 mg |
| vitamín C (3a300) | 5.000 mg |
| cholinchlorid (3a890) | 8.000 mg |
| oxid zinečnatý (3b603) | 3.000 mg |
| železo z monohydrátu síranu železnatého | 3.000 mg |
| mangan jako oxid manganatý (ii) (3b502) | 2.500 mg |
| pentahydrát síranu měďnatého 3b405 | 1.000 mg |
| niacin (3a314) | 800 mg |
| D-pantothenát vápenatý (3a841) | 300 mg |
| vitamín B2 (riboflavin) | 200 mg |
| vitamín B1 (3a821) | 50 mg |
| bezvodý jodičnan vápenatý (3b202) | 50 mg |
| seleničitan sodný | 10 mg |
| vitamín B12 | 800 µg |
| niacinamid (3a315) | 800 mg |
| vitamín B6 (3a831) | 800 µg |
Složení
uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, oxid hořečnatý, melasa
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Multi Vitamin Plus (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování