Royal Canin X-Small Adult 8+, 3 kg
Suché krmivo pro starší velmi malé psy
530,50 Kč 629,00 Kč -16%
(176,83 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vitalita
- Zdravé trávení
- Podpora funkce močových cest
- Mimořádně chutné a velmi malé granule
Popis


Výhody produktu: proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN X-Small Adult 8+?
- Vitalita
- Zdravé trávení
- Podpora funkce močových cest
- Mimořádně chutné a velmi malé granule


Proč speciální suché krmivo pro velmi malé psy od 8 let?
Od 8. roku života se u velmi malých psů začínají objevovat první známky stárnutí. Je důležité přizpůsobit se měnícím se potřebám staršího psa a podpořit jeho zdraví vhodnou výživou.
ROYAL CANIN X-Small Adult 8+ je vhodné pro psy velmi malých plemen od 8 let věku s hmotností do 4 kg. Toto suché krmivo bylo speciálně vyvinuto s ohledem na nutriční potřeby velmi malých psů, u kterých se začínají projevovat první známky stárnutí.

Krmivo se vyznačuje speciální recepturou s exkluzivním komplexem antioxidantů. Ten pomáhá udržovat energii a vitalitu velmi malých psů.
Vyvážený obsah vlákniny (včetně psyllia) a vysoce stravitelných proteinů navíc podporuje zdravé trávení a kvalitní stolici.
ROYAL CANIN X-Small Adult 8+ zároveň podporuje správnou funkci močových cest velmi malých psů.

Granule jsou velmi malé, a proto dokonale přizpůsobené čelistem velmi malých psů. Díky tomu se snadno přijímají i koušou. Suché krmivo je navíc mimořádně chutné, a proto podporuje chuť k jídlu i u vybíravých psů.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám a životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN X-Small Adult 8+ poskytujete svému psovi vysoce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 24 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 32 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 40 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 54 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 60 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 67 g krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 27 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 37 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 46 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 62 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 70 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 77 g krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 31 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 42 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 52 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 71 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 80 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 88 g krmiva
| Produkt č. | ROC-10053 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550831352 |
| Výrobce č. | 10053 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | extra malá (do 4 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty, trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, kukuřičná krmná mouka, drůbeží bílkovina (sušené), živočišný tuk, kukuřice, kukuřičné glutenové krmivo, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), izolát rostlinných bílkovin, čekanková vlákna, minerály, sójový olej, rybí olej, kvasnice a jejich části, psyllium (semena a slupky psyllia 1 %), fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 18 % |
| surový popel | 5,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 25.000 IE |
| vitamín D3 | 1.200 IE |
| železo (E1) | 33 mg |
| jód (E2) | 3,3 mg |
| měď (E4) | 10 mg |
| mangan (E5) | 43 mg |
| zinek (E6) | 143 mg |
| selen (E8) | 0,04 mg |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin X-Small Adult 8+ (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování