Royal Canin X-Small Adult, 3 kg
X-Small Adult - suché krmivo pro velmi malé psy
509,27 Kč 609,00 Kč -16%
(169,76 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pravidelné trávení
- Krásná srst
- Podporuje funkci močových cest
- Mimořádně chutné a extra malé granule
Popis


Výhody produktu: proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN X-Small Adult?
- Podporuje zdravé trávení
- Krásná srst
- Podpora funkce močových cest
- Mimořádně chutné extra malé granule


Proč speciální krmivo pro velmi malé psy?
Váš malý pes je nyní dospělý, a proto je důležité zajistit, aby jeho strava i nadále poskytovala všechny důležité živiny pro podporu celkového zdraví. ROYAL CANIN X-Small Adult je vhodné pro velmi malé psy od 10 měsíců věku s hmotností do 4 kg a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby velmi malých psů.

ROYAL CANIN X-Small Adult obsahuje vysoce kvalitní proteiny (L.I.P.)*, které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost. Tyto proteiny v kombinaci s vyváženým obsahem vlákniny, například psyllia, podporují zdravou činnost střev a kvalitní stolici. *L.I.P.: vybrané lehce stravitelné proteiny s vysokou biologickou hodnotou
Kromě toho ROYAL CANIN X-Small Adult podporuje správnou funkci močových cest u malých psů.
Někteří velmi malí psi potřebují živiny podporující zdraví citlivé pokožky a srsti. Díky obsahu omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) pomáhá ROYAL CANIN X-Small Adult podporovat dobrou kvalitu srsti. Vybrané vitaminy navíc přispívají k posílení ochranné bariéry pokožky a podporují její zdraví.

Chutné malé granule X-Small Adult byly speciálně navrženy a přizpůsobeny drobným čelistem velmi malých psů. Exkluzivní a mimořádně chutná receptura navíc dokáže povzbudit chuť k jídlu i u velmi vybíravých malých psů.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám a životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN X-Small Adult poskytujete svému psovi vysoce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 24 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 32 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 40 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 54 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 61 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 67 g krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 27 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 37 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 46 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 63 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 70 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 78 g krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 31 g krmiva, 1,5 kg hmotnosti: 42 g krmiva, 2 kg hmotnosti: 52 g krmiva, 3 kg hmotnosti: 71 g krmiva, 3,5 kg hmotnosti: 80 g krmiva, 4 kg hmotnosti: 88 g krmiva
| Produkt č. | ROC-10013 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550793735 |
| Výrobce č. | 10013 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | extra malá (do 4 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, drůbeží bílkovina (sušené), kukuřice, živočišný tuk, kukuřičná krmná mouka, kukuřičné glutenové krmivo, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), izolát rostlinných bílkovin, čekanková vlákna, minerály, sójový olej, rybí olej, psyllium (semena a slupky psyllia 1 %), kvasnice a jejich části, fruktooligosacharidy
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 18 % |
| surový popel | 5,9 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 44 mg |
| jód (E2) | 4,5 mg |
| měď (E4) | 14 mg |
| mangan (E5) | 58 mg |
| zinek (E6) | 142 mg |
| selen (E8) | 0,05 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin X-Small Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování