Royal Canin Sterilised X-Small, 1,50 kg
Suché krmivo pro kastrované velmi malé psy
403,12 Kč 480,00 Kč -16%
(268,75 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Udržení ideální hmotnosti
- Méně tuku
Popis
Pro udržení optimálního zdraví, vitality a kvality života po kastraci je důležité zajistit Vašemu psovi správnou tělesnou kondici. Mnoho psů po zákroku raději odpočívá na gauči místo aktivního pohybu venku. Přesto však mohou své krmivo konzumovat se stejnou chutí jako dříve. ROYAL CANIN® Sterilised X-Small je vhodné pro kastrované psy do 4 kg. Toto kompletní krmivo zasytí psa chutnými a kvalitními živinami, aniž by přispívalo k přibývání na váze.
Chutná receptura se sníženým obsahem tuku obsahuje vysoké množství vysoce stravitelných bílkovin, aby si pes zachoval svalovou hmotu a zároveň přijímal méně tuku a kalorií.
Optimální kombinace různých druhů vlákniny pomáhá navodit pocit sytosti. Zároveň podporuje pravidelnou a zdravou stolici i optimální trávení. Obsažená vláknina může přispět k tomu, že se pes cítí déle sytý a má menší chuť na pamlsky.
ROYAL CANIN® Sterilised X-Small prokazatelně pomáhá předcházet přibývání na váze: obsahuje o 11 % méně kalorií než běžné krmivo pro dospělé psy.
Výživový program Sterilised je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo ve fresh kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také perfektně kombinovat v libovolném poměru.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 23 g krmiva; 2 kg hmotnosti: 38 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 52 g krmiva; 4 kg hmotnosti: 64 g krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 27 g krmiva; 2 kg hmotnosti: 45 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 61 g krmiva; 4 kg hmotnosti: 76 g krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 31 g krmiva; 2 kg hmotnosti: 52 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 71 g krmiva; 4 kg hmotnosti: 88 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 13 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 2 kg hmotnosti: 18 g suchého krmiva + 1 kapsička; 3 kg hmotnosti: 32 g suchého krmiva + 1 kapsička; 4 kg hmotnosti: 44 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 17 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 2 kg hmotnosti: 25 g suchého krmiva + 1 kapsička; 3 kg hmotnosti: 41 g suchého krmiva + 1 kapsička; 4 kg hmotnosti: 56 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 21 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 2 kg hmotnosti: 32 g suchého krmiva + 1 kapsička; 3 kg hmotnosti: 51 g suchého krmiva + 1 kapsička; 4 kg hmotnosti: 68 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-10041 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550832540 |
| Výrobce č. | 10041 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | extra malá (do 4 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničný lepek, živočišný tuk, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, pšenice, řepné řízky z čekanky, sójový olej, minerály, rybí olej, psyllium (slupky a semínka), produkty z kvasnic, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 5,3 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 39 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 51 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 140 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| L-karnitin | 200 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised X-Small (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování