Royal Canin Sterilised Maxi, 12 kg
Suché krmivo pro kastrované velké psy
2 129,00 Kč
(177,42 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Udržení ideální hmotnosti
Popis
I když se metabolismus psa po kastraci zpomaluje, neznamená to, že ztratí chuť k jídlu. Udržet ho štíhlého a v dobré kondici tak může být skutečnou výzvou. Kvalitní kompletní krmivo může pomoci udržet Vašeho kastrovaného psa aktivního a fit. ROYAL CANIN® Sterilised Maxi je vhodné pro kastrované dospělé psy s hmotností od 26 do 44 kg.
Chutná receptura krmiva uspokojuje apetit kastrovaného psa a zároveň pomáhá omezit přibývání na váze. Pro Royal Canin jsou bílkoviny velmi důležité, proto krmivo obsahuje pouze vysoce kvalitní zdroje proteinů, které optimálně pokrývají potřeby psa. Receptura je bohatá na vysoce stravitelné bílkoviny, aby si pes udržel svalovou hmotu a zároveň přijímal méně tuku a kalorií.
Tato receptura navíc obsahuje nižší množství tuku, což pomáhá psovi udržet si ideální hmotnost a předcházet zdravotním problémům spojeným s nadváhou. Kombinace vlákniny v ROYAL CANIN® Sterilised Maxi pomáhá zasytit psa na delší dobu a omezuje chuť na pamlsky.
ROYAL CANIN® Sterilised Maxi prokazatelně pomáhá předcházet přibývání na váze: obsahuje o 14 % méně kalorií než běžné krmivo pro dospělé psy.
Výživový program Sterilised je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo ve fresh kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také libovolně kombinovat.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
26 kg hmotnosti: 269 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 315 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 358 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 400 g krmiva
► běžná aktivita:
26 kg hmotnosti: 320 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 374 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 425 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 474 g krmiva
► vysoká aktivita:
26 kg hmotnosti: 370 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 433 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 492 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 549 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
26 kg hmotnosti: 249 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 294 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 337 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 379 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
26 kg hmotnosti: 299 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 353 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 404 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 454 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
26 kg hmotnosti: 492 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 471 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 549 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 529 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2598 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550928748 |
| Výrobce č. | 2598 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, pšenice, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], řepné řízky, rybí olej, produkty z kvasnic, sójový olej, minerály, psyllium (slupky a semínka), olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 6,7 % |
| obsah tuku | 13 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 24.000 IE |
| vitamín D3 | 1.100 IE |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| L-karnitin | 200 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování