Royal Canin Sterilised, 2 kg
Suché krmivo pro kastrované kočky
636,65 Kč 749,00 Kč -15%
(318,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost
- Podporuje funkci močových cest
- Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá udržovat svalovou hmotu
Popis


Proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN Sterilised?
- Přispívá k udržení ideální tělesné hmotnosti
- Podporuje správnou funkci močových cest
- Díky vysokému obsahu bílkovin pomáhá zachovat svalovou hmotu


Proč speciální krmivo pro kastrované dospělé kočky?
Po kastraci se energetické potřeby kočky snižují. Proto může být po kastraci nutná změna stravy, aby krmivo nadále odpovídalo změněným energetickým potřebám kočky. ROYAL CANIN Sterilised 37 je speciálně přizpůsobeno výživovým potřebám kastrovaných dospělých koček. Optimálně tak podporuje udržení jejich ideální tělesné hmotnosti po zákroku.

ROYAL CANIN Sterilised 37 pomáhá kočkám udržet si po kastraci ideální tělesnou hmotnost díky přiměřenému obsahu tuku a upraveným denním dávkám. ROYAL CANIN Sterilised 37 má navíc pečlivě vyvážený obsah minerálních látek, který podporuje zdravou funkci močových cest. Vysoký obsah bílkovin zároveň přispívá k udržení svalové hmoty.

Více rozmanitosti pro kastrované kočky
Aby vyhovělo individuálním preferencím různých koček, je ROYAL CANIN Sterilised 37 dostupné také jako kousky v omáčce nebo želé. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte doporučenými pokyny pro krmení. Zajistíte tak, že Vaše kočka dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Sterilised 37 poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► ideální hmotnost:
3 kg: 47 g, 4 kg: 57 g, 5 kg: 67 g, 6 kg: 76 g
► nadváha:
3 kg: 37 g, 4 kg: 46 g, 5 kg: 54 g, 6 kg: 61 g
Kombinované krmení:
► ideální hmotnost:
3 kg: 30 g + 1 kapsička, 4 kg: 41 g + 1 kapsička, 5 kg: 51 g + 1 kapsička, 6 kg: 60 g + 1 kapsička
► nadváha:
3 kg: 21 g + 1 kapsička, 4 kg: 29 g + 1 kapsička, 5 kg: 37 g + 1 kapsička, 6 kg: 44 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2312 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182550737593 |
| Výrobce č. | 2312 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), kukuřice, izolát rostlinných bílkovin[1], lignocelulóza, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), rýže, pšenice, sušená řepná dužina, kukuřičné glutenové krmivo, kvasnice a jejich části, minerály, rybí olej, fruktooligosacharidy, sójový olej
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 37 % |
| obsah tuku | 12 % |
| surová vláknina | 6,2 % |
| surový popel | 8,2 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 19.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 31 mg |
| jód (E2) | 3,1 mg |
| měď (E4) | 10 mg |
| mangan (E5) | 41 mg |
| zinek (E6) | 122 mg |
| selen (E8) | 0,05 mg |
| L-karnitin | 100 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| chlorid amonný | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised (čeština)
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování