Royal Canin Shih Tzu Adult, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší shih-tzu od 10. měsíce života
450,00 Kč
(300,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Podporuje zdraví zubů
- Pomáhá redukovat zápach stolice
-
shih-tzu
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Shih Tzu Adult?
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Podpora zdraví zubů
- Pomáhá redukovat zápach stolice

Proč je speciální krmivo pro dospělé shih-tzu důležité?
Shih-tzu je velmi přátelský a živý pes. Je pozorný a pečlivě sleduje vše, co se kolem něj děje. Shih-tzu jsou velmi přítulní a milují blízkost svého člověka. Toto plemeno je navíc hravé a mazlivé. Jelikož má každé plemeno své specifické potřeby, měla by výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a přispívat k optimálnímu zdraví.
ROYAL CANIN Shih Tzu Adult je vhodné pro shih-tzu od 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby dospělých psů tohoto plemene. Speciální složení ROYAL CANIN Shih Tzu Adult podporuje optimální funkci trávení a rovnováhu střevní mikroflóry. Díky tomu může pomoci snížit nadměrnou plynatost a zápach stolice. Tripolyfosforečnan sodný váže vápník obsažený ve slinách, a může tak pomoci předcházet tvorbě zubního kamene.

Tvar a textura granulí jsou navíc přizpůsobeny potřebám malých psů. Díky tomu je příjem krmiva snazší a shih-tzu je motivován k důkladnému žvýkání.
Zdraví pokožky Vašeho psa ovlivňuje i kvalitu jeho srsti. Srst shih-tzu je dlouhá a hustá a bezpochyby patří mezi hlavní charakteristické znaky tohoto plemene. Vedle pravidelné péče může mít pozitivní vliv na kvalitu srsti také správná výživa. ROYAL CANIN Shih Tzu Adult je obohaceno o brutnákový olej a omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují ochrannou funkci pokožky a přispívají k jejímu zdravému stavu. Přizpůsobený komplex živin navíc pomáhá vyživovat a pečovat o srst Vašeho psa.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Shih Tzu Adult poskytujete svému shih-tzu kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 67 |
| 5 | 79 |
| 6 | 91 |
| 7 | 102 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 78 |
| 5 | 92 |
| 6 | 105 |
| 7 | 118 |
► aktivní:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 88 |
| 5 | 104 |
| 6 | 120 |
| 7 | 134 |
| Produkt č. | ROC-3201 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550743228 |
| Výrobce č. | 3201 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, rostlinná vlákna, řepné řízky, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 3,1 % |
| obsah tuku | 20 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,8 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.800 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 56 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 63 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 142 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,15 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Shih Tzu Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování