Royal Canin Relax Care Medium, 10 kg
Suché krmivo pro střední psy v neklidném prostředí
1 799,00 Kč
(179,90 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá psovi přizpůsobit se neklidnému prostředí
Podobné výrobky
Popis
Při změnách každodenní rutiny, jako jsou cesty autem, příchod nového člena rodiny nebo stěhování, může pes pociťovat stres. V takových situacích se může stát, že se pes izoluje, stahuje do ústraní nebo působí neklidně. Přizpůsobená výživa s kvalitními živinami může psovi pomoci lépe se vyrovnat s neobvyklými situacemi a podpořit jeho celkovou pohodu. ROYAL CANIN RELAX CARE Medium je krmivo pro psy s hmotností od 11 do 25 kg, kteří potřebují podporu při zvládání změn a stresových situací.
Proč je speciální krmivo pro psy s narušenou emoční rovnováhou důležité?
Tato chutná receptura byla vyvinuta pro podporu celkové pohody psa. RELAX CARE Medium je ideální pro dlouhodobé krmení a díky přírodním proteinům, které mohou v náročných situacích přispět ke zklidnění, pomáhá psovi lépe se přizpůsobit změnám.
RELAX CARE Medium je kompletní a vyvážené krmivo, které obsahuje všechny důležité živiny, jako jsou kvalitní proteiny, tuky, vláknina, vitamíny a minerální látky potřebné pro dlouhodobou pohodu psa.
Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
RELAX CARE Medium je dostupné ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také skvěle kombinovat. Mokré krmivo můžete například podávat jako doplněk k suchému krmivu.
⇒ Prokazatelné výsledky: Více než 44 % psů krmených RELAX CARE vykazovalo běžné chování i ve změněných situacích. Tento účinek byl ověřen v interních studiích společnosti ROYAL CANIN a vědecky potvrzen.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
11 kg hmotnosti: 153 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 194 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 240 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 284 g krmiva
► běžná aktivita:
11 kg hmotnosti: 178 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 224 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 278 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 329 g krmiva
► vysoká aktivita:
11 kg hmotnosti: 202 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 255 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 316 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 374 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
11 kg hmotnosti: 132 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 172 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 218 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 262 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
11 kg hmotnosti: 156 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 202 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 256 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 307 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
11 kg hmotnosti: 180 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 233 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 294 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 352 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4739 |
|---|---|
| Obsah: | 10 kg |
| EAN: | 3182550894319 |
| Výrobce č. | 4739 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | strach a stres |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřičná mouka, kukuřice, rýže, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, řepné řízky, pšeničný lepek[1], rybí olej, minerály, rostlinná vlákna, sójový olej, celulózový prášek, produkty z kvasnic, hydrolyzované rybí bílkoviny, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,6 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 39 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 50 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 134 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Relax Care Medium (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování