Royal Canin Relax Care Maxi, 9 kg
Suché krmivo pro velké psy v neklidném prostředí
1 629,00 Kč
(181,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá psovi přizpůsobit se neklidnému prostředí
Popis
Při změnách každodenní rutiny, jako jsou cesty autem, příchod nového člena rodiny nebo stěhování, může pes pociťovat stres. V takových situacích se může stát, že se pes izoluje, stahuje do ústraní nebo působí neklidně. Přizpůsobená výživa s kvalitními živinami může psovi pomoci lépe se vyrovnat s neobvyklými situacemi a podpořit jeho celkovou pohodu. ROYAL CANIN RELAX CARE Maxi je vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a pomáhá jim lépe zvládat změny. Toto chutné krmivo obsahuje vysoce kvalitní přírodní živinu ve snadno stravitelné formě a pečlivě kontrolovaném složení, množství i kvalitě.
Všechna krmiva ROYAL CANIN jsou kompletní a vyvážená. Obsahují všechny důležité živiny, jako jsou kvalitní proteiny, tuky, vláknina, vitamíny a minerální látky, které pes potřebuje pro celoživotní zdraví.
Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
Výživový program Relax Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také ideálně kombinovat. Mokré krmivo můžete například podávat jako chutný doplněk k suchému krmivu.
Prokazatelné výsledky
Více než 44 % psů krmených RELAX CARE vykazovalo běžné chování i ve změněných situacích. Tento účinek byl ověřen v interních studiích společnosti ROYAL CANIN a vědecky potvrzen.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
26 kg hmotnosti: 294 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 344 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 391 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 437 g krmiva
► běžná aktivita:
26 kg hmotnosti: 341 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 398 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 453 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 506 g krmiva
► vysoká aktivita:
26 kg hmotnosti: 387 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 453 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 515 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 575 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
26 kg hmotnosti: 272 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 322 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 369 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 415 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
26 kg hmotnosti: 319 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 376 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 431 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 484 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
26 kg hmotnosti: 365 g suchého krmiva + 1 kapsička; 32 kg hmotnosti: 431 g suchého krmiva + 1 kapsička; 38 kg hmotnosti: 493 g suchého krmiva + 1 kapsička; 44 kg hmotnosti: 553 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4735 |
|---|---|
| Obsah: | 9 kg |
| EAN: | 3182550894944 |
| Výrobce č. | 4735 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | strach a stres |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, kukuřičná mouka, pšeničná krmná mouka, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rýže, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, minerály, pšeničný lepek[1], řepné řízky, rybí olej, sójový olej, produkty z kvasnic, hydrolyzované rybí bílkoviny, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,9 % |
| obsah tuku | 14 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 16.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 35 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,5 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 46 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 127 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Relax Care Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování