Royal Canin Pug Puppy, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro štěňata mopsů do 10. měsíce života
500,00 Kč
(333,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje přirozenou obranyschopnost
- Optimální trávení
- Podporuje vývoj kostí a kloubů
-
mops
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Pug Puppy?
- Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu
- Optimální trávení
- Podporuje správný vývoj kostí a kloubů

Proč speciální krmivo pro štěňata mopse?
Mops je obvykle odolný, živý a inteligentní pes. Období růstu je v životě štěněte velmi důležitou fází. Správné krmivo v tomto období hraje zásadní roli, protože dodává štěněti živiny potřebné pro optimální vývoj během růstu.

ROYAL CANIN Pug Puppy bylo speciálně vyvinuto pro štěňata mopse do 10 měsíců věku. Díky exkluzivnímu komplexu antioxidantů (včetně vitamínu E) pomáhá toto krmivo pro štěňata podporovat přirozenou obranyschopnost organismu v období, kdy se imunitní systém postupně vyvíjí. ROYAL CANIN Pug Puppy navíc obsahuje speciální kombinaci živin s vysoce kvalitními proteiny (L.I.P.), které byly vybrány pro svou vysokou stravitelnost.
Díky přizpůsobenému obsahu vápníku a fosforu podporuje krmivo správný vývoj kostí a kloubů štěněte během růstu. Vybrané živiny navíc pomáhají podporovat a udržovat ideální tělesnou hmotnost štěněte. V kožních záhybech se může zadržovat vlhkost, která může způsobovat podráždění pokožky. Toto speciální krmivo pro štěňata podporuje ochrannou bariéru pokožky a přispívá tak ke zdraví kůže.

Vzhledem k typickému tvaru čelisti a pysků má mops tendenci polykat granule bez rozkousání. Exkluzivní granule ROYAL CANIN Pug Puppy byly speciálně přizpůsobeny čelisti štěňat mopse, aby podpořily intenzivnější žvýkání.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální výživové potřeby i životní styl Vašeho štěněte. To znamená, že s ROYAL CANIN Pug Puppy poskytujete svému štěněti kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► při cílové hmotnosti 6 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 106 |
| 3 | 122 |
| 4 | 128 |
| 5 | 129 |
| 6 | 128 |
| 7 | 116 |
| 8 | 104 |
| 9 | 92 |
| 10 | 91 |
► při cílové hmotnosti 8 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 127 |
| 3 | 149 |
| 4 | 158 |
| 5 | 161 |
| 6 | 159 |
| 7 | 144 |
| 8 | 129 |
| 9 | 115 |
| 10 | 114 |
► při cílové hmotnosti 10 kg:
| Věk v měsících | Množství krmiva (g) |
| 2 | 150 |
| 3 | 176 |
| 4 | 187 |
| 5 | 190 |
| 6 | 189 |
| 7 | 171 |
| 8 | 153 |
| 9 | 137 |
| Produkt č. | ROC-3932 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550813082 |
| Výrobce č. | 3932 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, kukuřičná mouka, pšeničný lepek[1], kukuřičný lepek, rybí olej, minerály, sójový olej, 0,5 % fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, šťáva z Yucca schidigera
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 29 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,5 % |
| obsah tuku | 18 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| vitamín E | 600 mg |
| železo (3b103) | 38 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/b504) | 50 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Pug Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování