Royal Canin Pug Adult, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší mopse od 10. měsíce života
674,10 Kč 749,00 Kč -10%
(224,70 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravá pokožka
- Pomáhá udržovat ideální svalovou hmotu
- Podporuje ideální tělesnou hmotnost
-
mops
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé mopse?
- Zdravá pokožka
- Udržení ideální svalové hmoty
- Podpora ideální tělesné hmotnosti

Mops je obvykle odolný, živý a inteligentní pes. Je dobrosrdečný, pozorný a věrný a svého člověka doprovází téměř všude. Jelikož má každé plemeno své specifické potřeby, měla by výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a přispívat k optimálnímu zdraví. Právě proto je výběr správně přizpůsobeného krmiva velmi důležitý.

ROYAL CANIN Pug Adult je vhodné pro mopse od 10. měsíce věku a bylo speciálně vyvinuto podle potřeb tohoto plemene. Toto krmivo pro konkrétní plemeno má přizpůsobený obsah energie, který pomáhá mopsovi udržet ideální tělesnou hmotnost. Obsažená kombinace vlákniny podporuje dlouhodobý pocit sytosti a zdravé, pravidelné trávení. V kožních záhybech se může zadržovat vlhkost, která může způsobovat podráždění pokožky. Toto speciální suché krmivo podporuje ochrannou bariéru pokožky a přispívá tak k celkovému zdraví kůže.

Vzhledem k typickému tvaru čelisti a pysků má mops tendenci polykat granule bez rozkousání. Exkluzivní granule ROYAL CANIN Pug Adult byly speciálně přizpůsobeny brachycefalické čelisti, aby podpořily intenzivnější žvýkání.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální výživové potřeby i životní styl psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Pug Adult poskytujete svému mopsovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 93 |
| 7 | 105 |
| 9 | 127 |
| 10 | 137 |
► běžná aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 108 |
| 7 | 122 |
| 9 | 147 |
| 10 | 159 |
► vysoká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 123 |
| 7 | 138 |
| 9 | 167 |
| 10 | 180 |
| Produkt č. | ROC-3363 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550799775 |
| Výrobce č. | 3363 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, kukuřičná mouka, živočišný tuk, kukuřice, pšeničná mouka, kukuřičný lepek, pšeničný lepek[1], hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, minerály, rostlinná vlákna, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,8 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 44 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 58 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 139 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,1 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Pug Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování