Royal Canin Persian Adult Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro perské kočky
519,00 Kč
(508,82 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Perfektní pro dlouhosrsté kočky
- Optimální trávení
- Zdravá funkce močových cest
-
perská kočka
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN Persian Adult?
- Perfektně vhodné pro dlouhosrsté kočky
- Podporuje optimální trávení
- Podporuje zdravou funkci močových cest

Proč speciální krmivo pro perské kočky?
Dlouhá a nádherná srst s hustou podsadou je typickým znakem perské kočky. Oficiálně má nejdelší a nejhustší srst ze všech kočičích plemen na světě. Právě proto je podpora zdraví pokožky pomocí pečlivě vybraných živin pro toto plemeno mimořádně důležitá. Mokré krmivo ROYAL CANIN Persian Adult obsahuje exkluzivní komplex živin, který podporuje ochrannou funkci pokožky a přispívá k udržení jejího zdraví i krásné lesklé srsti.
Mokré krmivo ROYAL CANIN Persian Adult má jemnou a přizpůsobenou texturu pro maximální chutnost. Zároveň podporuje zdravé trávení díky vysokému obsahu vysoce stravitelných proteinů, speciální směsi vlákniny a přesně vyváženému obsahu vitamínů a minerálních látek. Perská kočka je středně velké plemeno, ale díky bohaté srsti s hustou podsadou může působit větším dojmem. Kromě podávání krmiva ROYAL CANIN Persian Adult doporučujeme také každodenní péči o srst a její pravidelné kartáčování. Krmivo ROYAL CANIN Persian Adult bylo navíc vyvinuto tak, aby podporovalo správnou funkci močových cest dospělých perských koček.

Pro větší rozmanitost: další varianty produktu
Aby bylo možné vyhovět individuálním preferencím různých koček, je ROYAL CANIN Persian Adult dostupné také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí.

Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, řiďte se našimi doporučeními pro dávkování. Díky tomu zajistíte, že Vaše kočka dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.

Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vaší kočky. To znamená, že s mokrým krmivem ROYAL CANIN Persian Adult poskytujete své perské kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
Cílová hmotnost 3 kg: 2 kapsičky
Cílová hmotnost 4 kg: 2 + 1/4 kapsičky
Cílová hmotnost 5 kg: 2 + 3/4 kapsičky
Kombinované krmení:
Cílová hmotnost 3 kg: 19 g granulí + 1 kapsička
Cílová hmotnost 4 kg: 29 g granulí + 1 kapsička
Cílová hmotnost 5 kg: 37 g granulí + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4652 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579001165 |
| Výrobce č. | 4652 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | FBN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, obiloviny, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty, minerály, zelenina, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 9,1 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 0,8 % |
| obsah tuku | 6,1 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 78,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 50 IE |
| železo (3b103) | 12 mg |
| jód (3b202) | 0,23 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,8 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 3,6 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 36 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 0,4 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Persian Adult Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování