Royal Canin Miniature Schnauzer Adult, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší knírače malého od 10. měsíce života
749,00 Kč
(249,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravé močové cesty
- Intenzivní barva srsti
- Ideální hmotnost
- Exkluzivní tvar granulí: zdraví zubů
-
knírač
Popis

Proč zvolit krmivo pro psy ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult pro trpasličí knírače?
- Zdravé močové cesty
- Intenzivní barva srsti
- Ideální hmotnost
- Exkluzivní tvar granulí: zdraví zubů


1. Zdravé močové cesty
Miniature Schnauzer Adult může přispívat k udržení zdravých močových cest. Zároveň svého psa povzbuzujte k dostatečnému pití, abyste podpořili ředění moči.
2. Intenzivní barva srsti
Tato receptura obsahuje optimální množství specifických aminokyselin, které podporují přirozenou barvu srsti.
3. Ideální hmotnost
Tato receptura pomáhá trpasličímu knírači udržet si ideální hmotnost.
4. Exkluzivní tvar granulí: zdraví zubů
Tato receptura s látkami vážícími vápník může pomáhat snižovat riziko tvorby zubního kamene.



Závazek kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Miniature Schnauzer Adult nabízíte svému trpasličímu knírači kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Konečná hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 74 |
| 5 | 88 |
| 7 | 113 |
| 8 | 125 |
► běžná aktivita:
| Konečná hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 86 |
| 5 | 102 |
| 7 | 131 |
| 8 | 144 |
► vysoká aktivita:
| Konečná hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 98 |
| 5 | 115 |
| 7 | 148 |
| 8 | 164 |
| Produkt č. | ROC-3263 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550730587 |
| Výrobce č. | 3263 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
rýže, sušená drůbeží bílkovina, kukuřice, pšeničný lepek[1], kukuřičný lepek, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), řepné řízky z čekanky, rostlinná vlákna, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), sójový olej, olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,2 % |
| obsah tuku | 12 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,6 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 31.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 46 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 14 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 60 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 144 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Miniature Schnauzer Adult (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování