Royal Canin Mini Starter, 4 kg
Kompletní krmivo pro feny malých plemen do 10 kg
742,79 Kč 879,00 Kč -15%
(185,70 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdraví feny a štěňat
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
Popis
Feny malých plemen a jejich novorozená štěňata potřebují krmivo přesně přizpůsobené jejich speciálním nutričním potřebám. ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog nabízí vše, co březí feny s tělesnou hmotností do 10 kg i štěňata ve fázi odstavu do 2. měsíce života potřebují.
Proč je speciální krmivo pro březí malé feny a mladá štěňata důležité?
ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog podporuje zdraví fen i jejich štěňat. Jedná se o speciální nutriční řešení přizpůsobené vysokým energetickým nárokům fen na konci březosti a během kojení, které zároveň podporuje optimální růst štěňat.
Vědecky prokázaný komplex živin s vitaminy E a C navíc podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat.
ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog podporuje také mikrobiom díky kombinaci prebiotik (MOS) a vysoce stravitelných bílkovin, které pomáhají udržovat vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení.
Chutné granule lze snadno namočit do kašovité konzistence. Tato textura je nejen velmi chutná pro fenu, ale štěňatům během odstavu také usnadňuje přechod z mateřského mléka na pevnou stravu.
Větší pestrost pro psí maminku i štěňata
Aby krmivo vyhovovalo individuálním preferencím různých psů, je ROYAL CANIN Starter Mother & Babydog dostupné také ve formě obzvlášť jemné Mousse. Pokud zvažujete kombinované krmení svých psů, řiďte se jednoduše našimi doporučeními pro krmení, abyste zajistili správné množství mokrého i suchého krmiva.
Závazek kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Mini Starter Mother & Babydog nabízíte své feně a jejím štěňatům kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► pro štěně:
- Konečná hmotnost 1 kg: týden 0-3: Babydog Milk; týden 3-6: 23 g; týden 6-8: 45 g
- Konečná hmotnost 3 kg: týden 0-3: Babydog Milk; týden 3-6: 23 g; týden 6-8: 45 g
- Konečná hmotnost 5 kg: týden 0-3: Babydog Milk; týden 3-6: 33 g; týden 6-8: 88 g
- Konečná hmotnost 7 kg: týden 0-3: Babydog Milk; týden 3-6: 43 g; týden 6-8: 133 g
- Konečná hmotnost 10 kg: týden 0-3: Babydog Milk; týden 3-6: 43 g; týden 6-8: 133 g
► pro březí fenu:
- Konečná hmotnost 1 kg: 6. týden: 29 g; 8. týden: 34 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 3 kg: 6. týden: 66 g; 8. týden: 77 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 5 kg: 6. týden: 96 g; 8. týden: 114 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 7 kg: 6. týden: 124 g; 8. týden: 146 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 10 kg: 6. týden: 162 g; 8. týden: 191 g; od laktace ad libitum
Při kombinovaném krmení se Starter Mousse Mother & Babydog:
► pro štěně:
- Konečná hmotnost 1 kg: týden 3-6: 1/2 konzervy + 0 g; týden 6-8: 1/2 konzervy + 20 g
- Konečná hmotnost 3 kg: týden 3-6: 1/2 konzervy + 0 g; týden 6-8: 1/2 konzervy + 20 g
- Konečná hmotnost 5 kg: týden 3-6: 1/2 konzervy + 8 g; týden 6-8: 1/2 konzervy + 62 g
- Konečná hmotnost 7 kg: týden 3-6: 1/2 konzervy + 18 g; týden 6-8: 1/2 konzervy + 107 g
- Konečná hmotnost 10 kg: týden 3-6: 1/2 konzervy + 18 g; týden 6-8: 1/2 konzervy + 107 g
► pro březí fenu:
- Konečná hmotnost 1 kg: 6. týden: 1/2 konzervy + 4 g; 8. týden: 1/2 konzervy + 9 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 3 kg: 6. týden: 1/2 konzervy + 41 g; 8. týden: 1/2 konzervy + 52 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 5 kg: 6. týden: 1/2 konzervy + 71 g; 8. týden: 1/2 konzervy + 89 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 7 kg: 6. týden: 1/2 konzervy + 99 g; 8. týden: 1/2 konzervy + 121 g; od laktace ad libitum
- Konečná hmotnost 10 kg: 6. týden: 1/2 konzervy + 137 g; 8. týden: 1/2 konzervy + 166 g; od laktace ad libitum
| Produkt č. | ROC-2504 |
|---|---|
| Obsah: | 4 kg |
| EAN: | 3182550932707 |
| Výrobce č. | 2504 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý, štěňátko |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost, růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), rýže, živočišný tuk, pšeničné lepkové krmivo[1], kukuřice, sušená řepná dužina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,30 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), butyrát, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 22 % |
| surový popel | 8,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| omega 3 (DHA) | 0,2 % |
| vitamín E | 500 mg |
| vitamín C | 400 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 g |
|---|---|
| vitamín A | 18.500 IE |
| vitamín D3 | 1.200 IE |
| železo (3b103) | 40 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 52 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 131 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mini Starter (čeština)
Oblíbené kategorie:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování